Exkluzívne: Na návšteve u Valentiny Ferragni. Ako býva influencerka s viac ako 3 miliónmi sledovateľov?

Známe priezvisko a rodina pod neustálym dohľadom sledovateľov, pre ktorých sa meno Ferragni stalo už akýmsi love brandom. Spolu s Westwingom sme navštívili najmladšiu z troch sestier, ktorá je čím ďalej, tým viac uznávaná za svoj nezávislý názor. Nazrite do nového bytu Valentiny Ferragni, influncerky a módnej ikony, exkluzívne s Elisette.

Valentina-Ferragni-4

Úprimná žena, ktorá sa spontánne nazýva „normálnou“. So skoro tromi miliónmi sledovateľov na Instagrame je Valentina Ferragni rastúcim fenoménom. Je tomu tak najmä vďaka jej empatii, ktorá ju spája s tymi, ktorí ako ona, čelia životu so snami aj obavami 27 ročnej ženy a neboja sa ich ukázať. Áno, žiť tak zaujímavý život môže vyzerať ako príbeh na titulnú stránku magazínu, ale stáva sa skôr výstavnou skriňou, z ktorej čerpajú médiá a získavajú tak najjednoduchšou cestou pozornosť. Pozornosť, ktorú im Valentina ale prestala venovať.

Zamilovaná a s mnohými rozpracovanými projektmi, Valentina Ferragni si hovorí s novým vedomím a optimizmom zdedeným po jej matke – „Uvidíš, pokoj príde po búrke.“ Fráza, ktorú si zvykla opakovať sa stala dokonca jej trvalou súčasťou – tetovaním – ktoré z nej vytvorili príklad pre mnoho žien a oslobodil ju od vnímania neprístupnosti, ktorej väzňom bola.

Vieme, že ste sa s Deliou, zakladateľkou Westwingu, stretli tak trochu náhodou. Povedzte nám o tom viac!

Stretli sme sa náhodou na jednom evente. Hneď ako som ju uvidela, išla som sa s ňou porozprávať, pretože som ju sledovala na sociálnych sieťach už veľmi dlho. Milujem jej štýl a osobnosť. A tak som aj zistila, že ona tiež na Instagrame sleduje mňa.

Popri láske k móde ste vždy pestovali aj vášeň pre interiérový dizajn…

Vždy som snívala o tom, že sa stanem architektkou a vždy som pestovala vášeň pre interiérový dizajn, ktorý spolu s módou, je podstatnou časťou mojej práce.

Odkiaľ ste čerpali inšpiráciu pri zariaďovaní Vášho domova?

Hľadala som na Westwingu, Pintereste a Instagrame. Počas rokov sa môj štýl veľmi zmenil, aj kvôli novým trendom. Prispel aj môj priateľ Luca, keď ma požiadal, aby som to doma neprehnala s ružovou.

Módna influencerka požiadavku akceptovala nájdením rafinovaného balancu medzi nadčasovým pôvabom bielej, ktorá je základnou farbou interiéru a akcentmi ružovej pre zdôraznenie jej lásky k ženskej a vždy módnej farbe. Výsledkom je veľmi elegantná obývačka ponechaná v palete prírodných farieb. Klasický a pohodlný mix nachádza novú dynamiku v detailoch v štýle glam, akými sú zlaté prevedenie stolíka alebo mramorové prevedenie jedálenského stola a odraz „Spike lamp“, ktorá celý interiér korunuje. Prvok so silným vizuálnym dopadom, vďaka ktorému sú kultové modely Sputnik aktuálne aj pre najromantickejšie interiéri, pripomína hviezdu. A toto riešenie, zdá sa, bolo odsúhlasnené aj Pablom, francúzskym buldočkom, ktorý je neoddeliteľným partner in crime pre Valentinu a jej priateľa Luca Vezil. Aj preto Pablo dostal doma svoje celé meno – Pablo Vezagni.

Máte na Westwingu produkt, ktorý sa pre Vás stal srdcovkou?

Na prvom mieste je u mňa určite lampa Spike. Na druhom konferenčný stolík Alys s mramorovou doskou a zlatou konštrukciou, ktorý sme vybrali aj do obývačky, ale aj ako príručný stolík do spálne.

Čo je prvá vec, ktorú urobíte, keď sa vrátite z pracovnej cesty?

Určite sa najprv najradšej pritúlim s Lucom a Pablom na gauči.

Čo je momentálne na Vašom wishliste, ak hovoríme o nábytku a doplnkoch?

Zelené zamatové kreslo v štýle retro.

Často ste boli obeťou kyberšikany na interenete. Chcete dať nejakú radu Vašim sledovateľom?

Nepripúšťajte si negatívnu kritiku. Verte v samých seba a spätnú väzbu si berte od tých, ktorí Vás milujú.

Nábytok a doplnky z bytu Valentiny Ferragni nájdete na westwingnow.sk

Zdroj foto: Westwing