Na návšteve u Lili Radu

Lili Radu pri navrhovaní kabeliek neustále využíva svoj estetický cit. Vášeň pre moderný dizajn zmiešaná s osobnosťou podnikateľky sa odráža aj na jej berlínskom byte. Lili nám umožnila nahliadnuť do jej súkromného priestoru a dielne v Prenzlauer Bergu.

Či už v malých detailoch alebo pôsobivým nábytku – celý byt Lili vyžaruje lásku majiteľky k modrej farbe. Doplnky v tlmených odtieňoch a zámerne umiestnené tak, aby priťahovali pozornosť, dokonale ladia s farebnou kombináciou.

„Keď som prvýkrát videla tento priestranný a svetlom preplnený priestor, ihneď som sa zamilovala a vedela, že tu chcem žiť! Počas raňajok môžem z kuchyne sledovať, ako sa môj syn hrá v obývacej izbe – tak som si vždy predstavovala svoj dom“.

Obľúbené miesto

Obývačka je Lilinym obľúbeným miestom. Na modrej zamatovej pohovke dizajnérka často relaxuje s priateľmi s aperitívom v ruke pri jazzovej hudbe. Tlmené svetlá, útulne textílie a farebné umenie vytvárajú počas takýchto večerných stretnutí dokonalú atmosféru.

Umelecký minimalizmus

Štýl a pohodlie sú pre Lili najdôležitejšie. Kútik na čítanie je toho najlepším príkladom. Príjemné čalúnené kreslo a stolík v morskom modrom odtieni zdôrazňujú farby umeleckého diela.

„Riadim sa heslom menej je viac a to rovnako pri navrhovaní kabeliek ako aj zariaďovaní interiéru. Baví ma práca s geometrickými tvarmi, rovnými líniami a hra s farbami. Môj nový návrh ELLIPSE MINI v guľatom tvare je toho dokonalým príkladom.”

To najlepšie z bytu Lili Radu kúpite na Westwing

Zrkadlo | Barová stolička | Čierny mramorový stolík | Biely mramorový stolík | Pohovka | Lampa

Zdroj foto: WESTWING