Foamie: Ohľaduplná starostlivosť o vlasy

Značka Foamie obracia svet vlasovej starostlivosti hore nohami zavedením tuhého šampónu a kondicionéru, ktoré vašim vlasom dodajú superschopnosti pri každom umytí. Tuhý šampón a kondicionér vyzerajú podobne ako bežné mydlo, ale ich obsah vás chráni pred nudnou každodennou rutinou umývania vlasov a poskytuje vám skutočný „wow“ pocit. Vysoko kvalitné prísady sú dokonale v súlade s požiadavkami vašich vlasov a pokožky hlavy a šampón jemne a efektívne čistí vďaka svojej hodnote pH neutrálnej pre pokožku. Vďaka ergonomickému tvaru a trom vypuklým hrčkám sú šampón a kondicionér Foamie ľahko použiteľné a majú príjemný masážny efekt. Na uľahčenie používania a skladovania sú dodávané s integrovanou bavlnenou šnúrkou.

Mysli mimo fľašu

Vďaka integrovanej bavlnenej šnúrke už šampón ani kondicionér nepotrebujú plastový obal. Šampónová pena Foamie je aktivovaná pod tečúcou vodou, aby poskytovala dokonalý zážitok z umývania vlasov. Pena by sa mala rozmiestniť od vlasovej línie až po jej konce, jemne vmasírovať a potom opatrne opláchnuť. Potom je možné šampón jednoducho zavesiť na suché miesto a čakať na ďalšie použitie.

Tuhý šampón Foamie je k dispozícii v troch rôznych verziách – Aloe You Vera Much pre suché vlasy, Hibiskiss pre poškodené vlasy a Shake Your Coconuts pre normálne vlasy. Zároveň pomáha chrániť životné prostredie pri viac ako 30 použitiach.

Foamie predstavuje aj nové praktické kondicionéry doplnené šnúrkou na zavesenie, ktoré sú dostupné v troch prevedeniach: Aloe You Vera Much s obsahom aloe vera a ovsenými bielkovinami pre suché vlasy, Hibiskiss s vysoko kvalitnými olejmi a extraktom z ibišteka pre poškodené vlasy a Shake Your Coconuts s kokosovým olejom a pšeničnou bielkovinou pre normálne vlasy. Hodnota pH 4,5 zaručuje uzatvorenie vlasov a dodáva im pružnosť a lesk. Kondicionér vystačí približne na 25 použití.

Foamie neobsahuje žiadne mydlo, silikóny, minerálne oleje ani liliálnu látku. Je tiež 100% vegánsky, netestovaný na zvieratách a vyrobený a navrhnutý v Nemecku.

Foamie tuhý šampón je k dispozícii na notino.sk za 3,40€.

Zdroj foto: Foamie