Myslite mimo fľašu: Foamie predstavuje tuhú starostlivosť o telo

Po úspešných tuhých šampónoch a kondicionéroch prináša značka Foamie tuhú sprchovú telovú starostlivosť Foamie Body Bar. Keďže sa značka drží hesla „Myslite mimo fľašu: za menej plastov v kúpeľni“, je táto starostlivosť úplne bez plastov a predstavuje skvelú alternatívu k bežným sprchovým gélom.

Unikátny syndet Foamie Body Bar pokožku vyživuje a hydratuje. Vďaka optimálnemu pH je vhodný aj pre citlivú pokožku.

Tuhá sprchová starostlivosť Foamie Body Bar prichádza v dvoch prevedeniach: vyživujúce s ovseným mliekom a vôňou papáje alebo osviežujúce so zeleným čajom a vôňou mäty. Syndet neobsahuje žiadne plasty, parabény ani alkohol, a preto je veľmi šetrný a priateľský k vašej pokožke i prírode. Vďaka integrovanej šnúrke na zavesenie sa ľahko skladuje v kúpeľni.

Manipulácia počas sprchovania je veľmi jednoduchá a príjemná. Ergonomický tvar zaisťuje pohodlné držanie v ruke a vystúpené časti poskytujú masážny účinok. Stačí namočiť, premasírovať v dlaniach pre vytvorenie peny a užiť si skvelý zážitok zo sprchovania! Po použití zaveste na šnúrku a nechajte vyschnúť.

Od päťdesiatych rokov minulého storočia bolo na celom svete vyrobených 8 miliárd ton plastu – podľa National Geographic nie je recyklovaných ani 91% plastov. Je načase prehodnotiť svoj výber a dať prednosť ekologickejším variantom. Foamie je tá správna voľba pre vás a pre planétu!

Zdroj foto: Foamie