5 dôvodov, prečo pracovať z kaviarne

Máte naplánovaných mnoho pracovných stretnutí, potrebujete zmenu alebo nový pohľad? Vyskúšajte prácu z kaviarne. V Costa Coffee vás príjemne prekvapí nielen ponuka nápojov a občerstvenia, ale aj štýlový reprezentatívny priestor a dobrá energia. A pokiaľ ste z kaviarne ešte nepracovali, prinášame vám 5 naozaj dobrých dôvodov, prečo to vyskúšať. 

1. Od prokrastinácie k motivácii

Na prokrastináciu v kaviarni nie je čas. Práve zmena prostredia z kancelárie alebo domáceho prostredia vám pomôže lepšie sa sústrediť a prácu tak ľahšie dotiahnete do úspešného konca. 

2. Zbohom rutina

Vymanenie sa z každodenných stereotypov je tiež dobrým dôvodom na návštevu kaviarne s notebookom alebo zápisníkom. V zvyčajnom čase budete na nezvyčajnom mieste, obklopený prokutívnymi ľuďmi, čo poľahky prinesie inšpiráciu.

3. Pracovné stretnutia na jednom mieste

Pre obchodné stretnutia alebo napríklad aj pracovné pohovory sú kaviarne rovnako skvelým miestom! Výhodou kaviarní Costa Coffee je ich skorá otváracia doba a to aj v nákupných centrách. Tie sú ľahko dostupné, k dispozícii je sieť wi-fi, elektrické zásuvky a bezplatné parkovanie. Tieto výhody rovnako určite ocenia aj vaši obchodní partneri a tak si môžete všetky stretnutia naplánovať pokojne a pohodlne na jednom mieste. 

NÁŠ TIP: Do 11:00 využite v Costa Coffee pravidelnú výhodnú rannú ponuku. 

4. Máte sa na koho tešiť 

Pokiaľ si nájdete „tú svoju“ kaviareň, kam sa budete radi vracať, takmer s istotou tam začnete stretávať pravidelných zákazníkov. Takých, ktorí si chcú nad rannými novinami vypiť svoju obľúbenú kávu, takých, ktorí neúnavne pracujú a aj takých, akými ste práve vy. Tešiť sa tak budete na príjemne strávený čas medzi známymi a zaujímavými ľuďmi. 

5. Káva, káva a zase tá káva

Samozrejme, nie je možné to nezmieniť, výhodou kaviarne je aj neobmedzený prísun kofeínu a vašich obľúbených kávových, či iných nápojov. V ponuke Costa Coffee okrem stálej ponuky môžete do konca leta ochutnať aj obľúbené ľadové nápoje, ktoré sa k práci výborne hodia. Na výber máte napríklad populárne Cold Brew v rôznych ochutených variantoch alebo obľúbené Frostina.

Zdroj foto: Costa Coffee