MARK radí: Ako hydratovať pokožku so scrubmi a novými sprchovými pudingami

Hydratácia pleti a pokožky sú zásadné, na tom sa asi zhodneme všetky. Viete ale, ako správne hydratovať a aké produkty použiť? Nechali sme si poradiť skutočným odborníkom. MARK, expert na starostlivosť o pleť a pokožku radí ako na to a ako je u neho už zvykom, prináša skvelé novinky!

1.krok – Hydratácia pleti cukrovým scrubom

Čisto prírodný cukrový peeling na tvár zanechá vašu pleť s dlhotrvajúcim pocitom sviežosti a čistoty a tak je tento krok mimoriadne dôležitý. 100% prírodný cukrový scrub na tvár od MARKa je ideálnou voľbou. Kombinácia jemne pomletého cukru s morskou soľou pleť šetrne očistí, vyživí a zbaví odumretých kožných buniek. Zelený čaj v kombinácii s ovseným a neemovým práškom svojimi silnými antioxidačnými vlastnosťami bojujú proti voľným radikálom a chránia tak pleť pred poškodením slnečným žiarením. 

2. krok – Hydratácia pokožky cukrovým scrubom

Ráno vás príjemne naladia na celý deň a po náročnom dni vám zas doprajú zaslúžený relax – také sú sladučké cukrové scruby s luxusnými vôňami. Kombinácia jemne pomletého cukru s himalájskou soľou šetrne očistí pokožku, regeneruje a hydratuje ju bez zbytočného upchávania pórov a to je presne to, čo vaša pokožka potrebuje! Scruby od MARKa sú vhodné pre všetky typy pleti a môžete si ich užiť s vôňou mlieka a medu alebo čerešní.

3. krok – Hydratácia s novými sprchovými pudingami

Sprchové pudingy sú novinkou, ktorú nejde nemilovať. Dostanú vás vône pomaranč a káva, nugát, azalka či pepermint, no okrem toho sa môžete na túto vychytávku spoľahnúť, ak túžite po dokonalej hydratácií. Sprchové pudingy s mandľovým a olivovým olejom a jemnými kávovými zrniečkami dôkladne, no šetrne očistia vašu pokožku. Kávový olej dodá vašej pokožke potrebné vitamíny, upokojí ju a pomáha jej udržať si primeranú hydratáciu. 

Zdroj foto: markscrub.com