Maria Nila predstavuje svoj doteraz najudržateľnejší produktový rad Eco Therapy Revive

Maria Nila sa drží svojej filozofie udržateľnej krásy a podniká ďalší krok smerom k priateľskejšiemu svetu zavedením nového radu trojkrokovej vlasovej starostlivosti- Eco Therapy Revive. Cieľom Eco Therapy Revive je oživenie vlasov pomocou micelárnej technológie a botanických bielkovín. Je prvým radom starostlivosti značky Maria Nila, ktorý má prírodné a organické zloženie certifikované ECOCERT. Nový rad tiež prichádza v balení vyrobenom z recyklovaného plastového odpadu z oceánu a rovnako ako u všetkých ostatných produktov Maria Nila je všetko 100% vegánske a netestované na zvieratách. Vďaka Eco Therapy Revive Maria Nila uľahčí každému jeho krok k priateľskejšiemu svetu.

Oživte svoje vlasy – Oživte prírodu – Oživte oceán – Oživte svoju voľbu

Oživte svoje vlasy

Micelárna čistiaca starostlivosť

Oživte svoje vlasy pomocou micelárnej starostlivosti. Tieto tri produkty fungujú ako trojkroková starostlivosť pre obnovu vlasov. Vlasy sú najprv jemne očistené, potom hydratované vďaka obsahu aloe vera a nakoniec oživené botanickými proteínmi. Rad Eco Therapy Revive má sviežu vôňu uhorky, broskyňového nektáru a hrušky. Všetky výrobky majú ošetrujúce vlastnosti.

Zloženie:

MICELÁRNE MOLEKULY – ŠAMPÓN ECO THERAPY REVIVE funguje na báze micelárnych molekúl, ktoré môžu účinne uzatvárať oleje, mastnotu a zvyšky stylingu do molekúl. Odpadové molekuly môžu byť potom ľahko opláchnuté vodou vďaka ich rozpustnosti.

BOTANICKÉ PROTEÍNY – Obsah hydrolyzovaného proteínu z kelu, mrkvy a citróna účinne zvyšujú hydratáciu vďaka schopnosti viazať vodu. Vzhľadom k tomu, že suchým a kučeravým vlasom hydratácia chýba, poskytne toto jedinečné zloženie vlasom potrebnú hydratáciu a hebkosť.

VÝŤAŽOK Z ĽANOVÉHO SEMIENKA – Keď sa farbené vlasy vystavia slnečnému žiareniu, začnú strácať farbu vďaka pôsobeniu voľných radikálov. Ľanový extrakt môže pohlcovať voľné radikály a pomáha tak udržiavať sviežu a žiarivú farbu.

Oživte prírodu

Produkty sú certifikované ECOCERT

ECO THERAPY REVIVE je prvým radom značky Maria Nila,
ktorý získal certifikáciu Ecocert. Certifikácia zaručuje, že výrobky majú prírodné a organické zloženie, a ich výroba prebehla udržateľným spôsobom v súlade s biodiverzitou a zodpovedným využívaním zdrojov.

Oživte oceán

Plastový odpad z oceánov

Kompenzácia plastového odpadu je prioritou MARIA NILA. Všetky obaly tohoto radu sú vyrobené zo 100% recyklovaného odpadu z oceánov. Hlavnou myšlienkou je účinná starostlivosť o vlasy.

Krok 1:ECO THERAPY REVIVE ŠAMPÓN

Hydratačný a detoxikačný šampón, ktorý je účinný, ale šetrný vďaka micelárnej technológii, ktorá ľahko odstraňuje nečistoty a zvyšky produktov bez toho, aby narušovala prirodzenú rovnováhu vlasov. Vďaka vyživujúcemu aloe vera a ľanovému extraktu, ktorý ochraňuje farbu, možno tento šampón používať každý deň.

Krok 2: ECO THERAPY REVIVE MASKA

Hĺbkovo ošetrujúca maska, ktorá hydratuje vlasy a pokožku hlavy. Botanické proteíny majú regeneračný účinok a znižujú poletovanie a suchosť, takže vlasy sú po použití hodvábne hebké.

Krok 3: ECO THERAPY REVIVE KONDICIONÉR

Vyživujúci kondicionér s botanickými proteínmi, ktoré jemne regenerujú vlasy a pokožku hlavy. Vďaka svojmu ľahkému zloženiu sú po použití vlasy vyživené a príjemné na dotyk bez pocitu zaťaženia. Ľanový extrakt tiež chráni a udržiava farbu.

Kúpite na notino.sk

Zdroj foto: MariaNila