Little Miracles: Malý zázrak z prírody s veľkou silou

V prírode je sila a preto ju treba rešpektovať a čerpať z nej dary, ktoré nám ponúka. Nie vždy si ale spomenieme na potrebný denný prísun vitamínov, ktoré sú dôležité pre našu imunitu. Preto sú malé zázraky z prírody Little Miracles skvelou voľbou .

Inšpiráciu k založeniu Little Miracles vnuklo dánskemu zakladateľovi cestovanie po Číne. Dozvedel sa tu o blahodarných účinkoch koreňa čínskeho ženšenu a jeho využitia prostredníctvom tradičnej receptúry. Tá umožňovala poľnohospodárom zdvojnásobiť ich úsilie v časoch zberu. Tento malý zázrak s obsahom koncentrovaných bio ovocných výťažkov aj vám dokáže dodať potrebnú silu v tomto ťažkom období, kedy je potrebné dbať o imunitu viac ako kedykoľvek predtým. Hoci sú Little Miracles mini, sú maximálne nabité vitamínmi. Prírodný nápoj predstavuje dennú dávku potrebných vitamínov – je vyrobený zo 120 gramov toho najlepšieho z čerstvého ovocia zmiešaného do osviežujúceho shotu.

Všetky zmesi sú vyvinuté so zreteľom na zdravie spotrebiteľa a dobré životné podmienky. Sú sladené organickým agáve a majú menej ako 90 kalórií. Neobsahujú umelé farbivá, príchute, konzervačné látky ani sladidlá. Preto sú perfektnou pick-me-up voľbou kedykoľvek počas dňa – ráno, na obed, alebo večer.

Kvalitu nápojov Little Miracles potvrdzuje cena Quality Food Award v kategórii Best Cold Beverage. Ocenenie získali za najlepší nápoj založený na chuti, kvalite, cene, dizajne a balení. Chutné shoty založené na prémiovej kvalite, jedinečnosti a štýle si môžete zakúpiť na e-shope alebo v sietí predajní DM Drogerie Markt. V ponuke sú v prekvapivej, no chutnej kombinácii granátové jablko a chilli, v osviežujúcom spojení citrónu a zázvora, alebo sladko-horkého mixu hrozna, zázvoru a acai, či kurkumy, ananásu a zázvoru.

Zdroj foto: Martin Slovík, Instagram https://www.instagram.com/mrtn.grphc/