Láska je láska! Objavte TOP 5 valentínskych produktov od značky LUSH

Už to tiež cítite? Láska je vo vzduchu a s ňou prichádza aj nová valentínska kolekcia Lush! Nájdete v nej mnoho produktov do vane, sprchy aj tuhý masážny olej pre tie najromantickejšie večery vo dvojici.

1. Love Locket, kúpeľová bomba

Nechajte svoju lásku rozkvitnúť v spektakulárnom kúpeli s vôňou jahôd. Táto bomba skrýva maličké srdiečka a to vaše rozbúši povzbudzujúcou pomarančovou silicou a sladkou upokojujúcou tonkou.

lush-laska-je-laska-1

2. Naked Attraction, tuhý masážny olej

Pustite sa do masáže pre hebkú pokožku zmyselne prevoňanú jasmínom a mimózou. Rozmaznajte sami seba alebo použite vo dvojici.

lush-laska-je-laska-2

3. Peachy a Aubergine, mydlo na telo aj ruky

Broskyne, grapefruity a davanová silica vám osladia život a dostanú vás do nálady. A pokiaľ ste fanúšikmi iskrivých povznášajúcich vôní, je pre vás Aubergine. Prekypuje ovocnými silicami z bergamotu, litsea cubeba a sladkou tonkou.

lush-laska-je-laska-3

4. Prince Charming, nahatý sprchový gél

Kde bolo, tam bolo… Okúzlujúci princ vám svojimi rubínovými perami dal hebký bozk prevoňaný granátovými jablkami, vanilkou a ibištekom a navždy vás vyslobodil zo zajatia obyčajného sprchovania. Umyte v sprche celé telo sladko ovocnými mydlinkami, opláchnite a vychutnajte si šťastný koniec rozprávky o šťastne osvieženej pokožke. Čerstvá šťava z granátových jabĺk podporuje regeneráciu kožných buniek, a k tomu dodáva krásnu šťavnatú vôňu.

lush-laska-je-laska-4

5. Love Boat, kúpeľová bomba

Či už sa vydávate do nepreskúmaných vôd nového vzťahu alebo stále ste stále v rovnakej rieke, prečo sa neplatiť na voňavej citrusovej loďke Love Boat? Na palubu! Náklad silíc z sicilských citrónov a sladkých pomarančov je už pripravený! Nechajte kúpeľovú bombu vyplávať do vašej napustenej vane a vykúzliť povznášajúci kúpeľ, ktorý vás vezme na nezabudnuteľnú jazdu.

lush-laska-je-laska-5

Zdroj foto: https://cz.lush.com