Lace Lingerie: Robíme ženy sebavedomejšími, inšpirujeme láskou k sebe a svojmu telu

Ručná práca, vlastný návrh, ušitie na mieru – to je slovenská značka spodného prádla Lace Lingerie. Tajomstvo spodnej bielizne spočíva v tom , ako sa v nej cítime. Spodná bielizeň dokonale skrášli ženské telo , dodá nám sebavedomie. Lace Lingerie vám ozdobí telo tým najkrajším spôsobom. 

Lace Lingerie vznikla v roku 2017. Raz večer jej zakladateľka na Instagrame natrafila na krásnu čipkovanú bielizeň zahraničnej značky, o ktorej písali , že je to ručná práca. Jej prvá myšlienka bola „Ako sa dá ušiť taká krása vlastnými rukami?“. V rozhovore sme sa dozvedeli, aké boli jej začiatky a ako nám ženám môže krásna, sexy spodná bielizeň pomôcť.

Ako vznikol váš koncept Lace Lingerie?

Začala som hľadať na internete niečo podobné od domáceho výrobcu, no nenašla som. Povedala som svojmu priateľovi (teraz už manželovi) – čo keby si založíme vlastnú značku a budem šiť takúto spodnú bielizeň? Spýtal sa, dokážeš to? Mojou odpoveďou bolo, že sa to naučím! Teraz sme tím, v ktorom ja som zodpovedná za kreativitu, krajčírstvo a vizuál sociálnych sietí a manžel za logistiku a účtovníctvo. Investície boli minimálne, šijací stroj som si požičala od švagrinej, ktorá je krajčírka a na začiatok sme kúpili len niekoľko metrov čipky.

Dlho som skúšala šiť len pre seba, sama som si vyrábala strihy a zakaždým to vyšlo lepšie a lepšie. Samozrejme, produkt, ktorý teraz vyrábame sa nedá porovnať s tým, ktorý sme predávali pred 5 rokmi. Verím, že každá firma sa musí stále zlepšovať, inak sa rozvoj a rast nikdy nedostaví. Zdokonalili sme balenie, kvalitu materiálov, technológie šitia, vzory a strihy.  Postupom času sme začali profesionálne fotiť prádlo na modelkách. Začali sme dostávať veľa pozitívnych recenzií od spokojných zákazníčok a veľmi nás potešilo, keď sme pochopili, že robíme viac ako len spodnú bielizeň. Robíme ženy sebavedomejšími, inšpirujeme láskou k sebe a svojmu telu, a to je neuveriteľné! Teraz venujem Lace Lingerie celý svoj čas, moja práca ma baví a napĺňa, neskutočne to milujem.

Robíme ženy sebavedomejšími, inšpirujeme láskou k sebe a svojmu telu.

Kde sa vyrábajú vaše kúsky, ako prebieha proces výroby? 

Všetky sety vyrábame individuálne pre každú zákazníčku, podľa jej mier, niekedy s prihliadnutím na všetky priania, ak nejaké existujú. Samozrejme, ide o ručnú prácu, nie je to pásová výroba, každý set prejde mojimi rukami. Najprv som objednávky riešila sama, teraz mi pomáhajú dve krajčírky. Látky si vždy strihám podľa mier zákazníčok, potom ich rozdeľujem a dávam krajčírke alebo ušijem sama. Nakoniec kontrolujeme kvalitu a objednávky balíme.

Mohli by ste opísať, čo pre vás znamená dobrá spodná bielizeň ?

 V prvom rade je dobrá spodná bielizeň tá, ktorá sa vám osobne páči vizuálne. Tá, v ktorej sa cítite pohodlne a sedí na vašej postave. Každý má iný vkus, pre každého bude pojem dobrá spodná bielizeň iný. Samozrejmosťou by mala byť dobrá kvalita, bielizeň by mala byť vyrobená z materiálov príjemných na telo a určených na spodnú bielizeň.

Áno, myslím si, že každá z nás si vyberá spodnú bielizeň podľa toho, v čom sa cíti pohodlne. Často ale zabúdame, že sa v nej môžeme cítiť sebavedomo a sexy.

Máte nejaký tip a radu pre ženy, ktoré sa necítia sebavedomo v spodnej bielizni?

Určite by som ženám poradila kúpiť si krásnu spodnú bielizeň (na ktorú možno doteraz ešte nemali odvahu), urobiť si účes, make-up a nakoniec použiť svoj obľúbený parfém. Doma v pokojnej atmosfére si oblečte spodnú bielizeň, zapnite si obľúbenú hudbu a obdivujte sa v zrkadle, tancujte. Pozorujte a zamyslite sa nad tým, ktoré časti vášho tela sa vám páčia, aké ste krásne a príťažlivé. Pokiaľ máte pocit, že sa vo svojom odraze cítite uvoľnene a sebavedome, spravte si pár fotiek, ktoré Vám budú pripomínať prečo máte viac milovať svoje telo.

Ako chcete, aby sa cítili ženy vo vašej spodnej bielizni?

 Jedinečne, krásne, sebavedome, zvodne a pohodlne. 

Myslíte si , že výber spodného prádla v šatníku ženy odzrkadľuje vzťah k svojmu telu?

Áno, myslím si, že každá z nás si vyberá spodnú bielizeň podľa toho, v čom sa cíti pohodlne. Často ale zabúdame, že sa v nej môžeme cítiť sebavedomo a sexy.

Každá žena, ktorá miluje samú seba a svoje telo, by mala mať vo svojom šatníku aspoň pár súprav krásnej spodnej bielizne „nie na každý deň“. Nemám však nič ani proti bavlnenej alebo športovej bielizni, pestrosť by mala byť aj v oblečení aj v spodnej bielizni.

Zdroj foto: Lace Lingerie