Kráľovská starostlivosť o ruky a chodidlá

Ako sa správne starať o pokožku rúk či chodidiel počas (nielen) chladného počasia? Nahliadnite na kúzelné účinky produktov anglickej značky Margaret Dabbs London, ktorú má v obľube aj britská kráľovská rodina. Užívajte si aj vy hebkú a zdravo pôsobiacu pokožku každý deň.

Čisté a hydratované ruky

Ak hľadáte balzam – mydlo na ruky, ktoré ich nielen vyčistí, ale aj hydratuje a nezanechá pokožku suchú, ta-dá toto je on. Vyživujúci balzam na ruky od Margaret Dabbs London ruky zbaví nečistôt a zároveň premastí konopným a olivovým olejom, ktoré obohacuje aj extrakt z kurkumy a emu olej. S týmto balzamom už nepríjemne suché ruky od zimy, či množstva dezinfekcie nemajú žiadnu šancu.

Zdravé a upravené nechty

Pekne upravené nechty a nechtové kožičky dokážu zaujať možno viac ako si myslíte. Nielenže veľa času cez deň hľadíme na svoje ruky pri práci, či iných činnostiach, ale často priťahujú pozornosť aj cudzích ľudí. Určite sa vám už stalo, že sa vás niekto spýtal na lak na nechty, ktorý používate. Vďaka luxusnej manikúre a séru na nechtové lôžka od Margaret Dabbs London sa smiete pýšiť okrem laku aj zdravými nechtami a precízne upravenými nechtovými kožičkami. Stačí použiť kryštálovy pilník, leštič na nechty a zatláčadlo nechtovej kožičky. Ak celú manikúru doplníte o sérum na nechtové lôžka z Tea tree a Emu oleja, pomôžete túto oblasť chrániť od infekcie, posilníte ju a hydratujete, čoho zásluhou bude manikúra ako zo salónu.

Hodvábne hebký dotyk

Rovnako ako treba pokožke dávať, treba aj brať. Aby ruky boli jemné mali by sme sa zbaviť odumretých suchých buniek čo vďaka jemnému peelingu na ruky od Margaret Dabbs London nebude žiaden problém. Kombinácia jojobového oleja a pomarančovej kôry majú pre pokožku priaznivo zjemňujúce účinky, ako aj konopné semienko s kvetom bieleho lekna, ktoré obnovujú vlhkosť. Po jemnom peelingu vaše ruky zostanú na dotyk jemné a hygienicky čisté s príjemnou vôňou.

Pomocník pre unavené chodidlá

Nič nie je lepšie ako si po náročnom dni vyložiť nohy pri sledovaní zaujímavého filmu, ibaže by tu bol prípravok, ktorý by pomohol, aby si vaše nohy naozaj odpočinuli. Upokojujúci púder Margaret Dabbs London s pridaným čajovníkovým a Emu olejom nohy osviežuje, upokojuje a zjemňuje. Avšak okrem úľavy pre nohy pomáha aj v boji s plesňami, potom či zápachom a chodidlá prevonia neodolateľnou citrónovou vôňou.

Pedikúra ako zo salónu

Suchej a popraskanej pokožke na chodidlách už nadobro odzvonilo s nevšedným penovým peelingom na chodidlá od Margaret Dabbs London. Pemza a čajovníkový olej zbavia nohy odumretých buniek vďaka výnimočnej štruktúre. Emu olej zase chodidlá vyživý a poriadne hydratuje. Po pedikúre s produktmi Margaret Dabbs London sa vám určite bude chodiť ako po obláčiku, ako už neraz uviedli rôzne zahraničné denníky vo svojich recenziách.

Olejová záchrana pre nohy

Lámete si hlavu s popraskanou a suchou pokožkou na chodidlách? Poznáme riešenie v podobe unikátneho suchého oleja Margaret Dabbs London určeného na chodidlá. Okamžite poskytuje nohám zaslúženú regeneráciu a príjemný pocit. Vykročte tak príjemne do každého dňa s olejovou starostlivosťou.

Všetky produkty kúpite na www.marionnaud.sk

Zdroj foto: Margaret Dabbs London, Marionnaud