Kozmetika INLIGHT: Sila čistej prírody

Príroda je mocný zdroj  blahodarných látok, ktoré dokonale vyčistia, vyživia pleť, zbavia ju akné, vrások aj pigmentových škvŕn. 100% bio kozmetika INLIGHT je spojením sily a účinnosti tej najčistejšej prírody. Bio balzamy a oleje INLIGHT sú vyrobené na báze homeopatie a obsahujú vysokú koncentráciu blahodarných a čisto prírodných živín, ktoré pokožka prijíma ako svoju súčasť. Preto je rada produktov INLIGHT vhodná pre všetky typy pleti. Srdcom kozmetiky INLIGHT je vlastnoručne vyvinutá bio formula lekára menom Mariano Spiezia , v ktorej sa snúbi staroveká alchymistická tradícia s modernou vedou. Každý výrobok je nielen ručne vyrobený, ale tiež označený jedinečným symbolom, ktorý je inšpirovaný práve prírodou.

Inlight a Aňa Geislerová 

Na kvalitnú bio kozmetiku nedá dopustiť ani známa česká herečka Aňa Geislerová,  ktorá s rozhodla podporiť celý projekt Biorganica a  prepožičať bio kozmetike svoju tvár. Aňu zdobí oduševnená éterická krása, zároveň je prototypom silnej nezávislej ženy, ktorá dbá na funkčnosť, kvalitu výrobkov a rada si dopraje jedinečnú starostlivosť v podobe čisto prírodných ingrediencií. Aňa dnes v starostlivosti o tvár používa výlučne produkty bio kozmetiky InLight.

Inlight-4

Výhodná cestovná sada

Ak ste sa aj vy rozhodli používať značku InLight, ideálne je začať so sadou, ktorá obsahuje trio obľúbených výrobkov: Bio čistiaci balzam, Bio kvetové tonikum a Bio denný olej na tvár. Táto praktická cestovná sada obľúbených výrobkov je vhodnou voľbou v prípade, že sa s kozmetikou InLight ešte len zoznamujete a chcete vyskúšať, ako na ňu bude vaša pleť reagovať.

Voňavý čistiaci balzam obsahuje výťažky blahodarných bylín, ktorých úlohou je efektívne odvádzať povrchové aj hĺbkové nečistoty a toxíny, upravovať mazotok, upokojovať prejavy problematickej kože a navracať pokožke jej prirodzené funkcie.

Kvetové tonikum bolo vyvinuté ako doplnok k tomuto čistiacemu balzamu. Tonizačná zmes obsahujúca okrem iného čistý vodný destilát z ruže, rumana rímskeho a levandule je výborná ako základ starostlivosti o pleť. Tonikum tiež udržuje vyvážené pH pokožky, je vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pleť. Po dôkladnom vyčistení a tonizácii nasleduje hydratácia, na čo slúži práve Bio denný olej na tvár. Jehoľahká, hydratačná a výživná zmes rastlinných bio-aktívnych výťažkov je vhodná na každodennú starostlivosť. Poskytuje pleti skvelú ochranu pred poškodením spôsobeným každodennými vplyvmi znečisteného ovzdušia a to predovšetkým vďaka obsahu upokojujúcej a oživujúce levandule, výťažkov z púčikov ruže a pupalkovému oleji, ktorý je bohatý na vitamín E. Olej vás navyše okamžite okúzli omamnou vôňou vanilky a ruže. Rýchlo sa vstrebáva a skvele poslúži aj ako základ pod make-up.

Inlight nielen skrášľuje, ale aj lieči

Výhodou kozmetiky Inlight je to, že ide o bio certifikovanú kozmetiku. To znamená, že kozmetika získala potrebné osvedčenia a teda naozaj (nielen podľa prívlastku bio) patrí do kategórie čisto prírodnej kozmetiky. Dr Spieza tvrdí, že každý z produktov Inlight pokožku lieči a to naozaj prirodzeným spôsobom. Autor krásnych voňavých produktov, každý produkt ručne vytvára tak, aby poskytol pleti to čo naozaj potrebuje. Preto sú produkty Inlight výborné na odstránenie aj tých najťažších foriem podráždenia, či akné.  To všetko za prítomnosti úžasnej sily čistej prírody.

Inlight-2

Kozmetiku kúpite na krásnom voňavom e-shope BiOrganica.sk

Zdroj foto: biorganica.sk