Kozmetický obľúbenci roku 2017

Redaktorky Elisette a tiež milovníčky kozmetiky predstavjú svoje obľúbené produkty, ktoré boli predsatvené v roku 2017, ale tiež tie, ktoré objavili tento rok a už bez nich nemôžu žiť!

Výber Annie | redaktorka kozmetiky

Tento malý zázrak môže byť vklepávaný na „high points“ tváre pre prirodzené, ale zároveň viditeľné rozžiarenie. Je drahší, ale vydrží aj dva roky a naozaj stojí za to!
Tento čistič pleti to zvláda všetko: odličuje, zjemňuje, funguje na mokro aj sucho, nedráždi a vonia úžasne, ako ruže.
Všetky moje sny o glitroch boli splenené tymito nepriehľadnými glitrovými gélmi. Jednoducho sa aplikujú, aj odličujú, ale tieto nádherné odtine držia skutočne celý deň, aj noc.  Adult Film, holografická biela, to je moj obľúbený odtieň.

Výber Rebeky | redaktorka cestovania

Popis nie je potrebný! Jednoducho vyskúšaj a zamiluješ sa 🙂

 
 

Výber Betty | šéfredaktorka

1. Tiffany & CO. Fragrance

Nový parfém od Tiffany je skutočným pokladom! Nezvyčajnú vôňu tvorí najraritnejšie ingrediencie na svete, ktoré sa vo svete parfémov používajú. Tifanny vonia tak žensky a vydrží naozaj dlho! A ten nádherný flakón… Je to Tiffany. Je to láska, ktorá trvá celý život.

2. Rouge Bunny Rouge Shadow Play

Keď ide o kozmetiku Rouge Bunny Rouge, vždy sa spoliahema na ich vysokú kvalitu. Keď RBR predstavili Shadow Play, tiež som mala vysoké očakávania. Tie produkt nakoniec predčil a produkt, ktorý vytvára krásne prirodzené kontúry tváre som si naozaj obľúbila.

3. Yves Rocher Shea Butter

Nová rada s bambuckým maslom od Yves Rocher – to je niečo! Nikdy by som nepovedala, že existuje taký rozdiel v sprchových krémoch, ale skutotočne existuje! Ak máte suchú pokožku, nepoznám produkt, ktorý by som mohla odporučiť viac!

4. Le Mini Macaron Gel Mani

Semi-permanentné gély sú jednoducho skvelé! Som nimi naozaj nadšená a na inú manikúru už pomaly zabúdam. Vyzerá ako zo salónu, zaberie len 20 minút a vydrží až dva týždne!