Kolekcia tričiek pre všetkých milovníkov tenisiek

Patríte medzi milovníkov tenisiek? V tom prípade by vo vašom šatníku určite nemali chýbať tričká zo zberateľskej kolekcie Collector Series. Footshop svoju lásku k topánkam pretavil do tričiek, ktoré predstavia jedinečné kolekcie zberateľov tenisiek.

Footshop-CS-3

Zberateľom tenisiek sa dnes môže stať takmer každý. Vytvoriť jedinečnú zbierku, ktoré v rovnakej zostave nikto iný vlastniť nebude však vyžaduje čas a častokrát aj pevné nervy a odhodlanie. Medzi takýchto vášnivých zberateľov patrí tiež Johanna Kučerová, ktorú láska k teniskám sprevádza aj v pracovnom živote. Mladá Češka pracuje ako manažérka českého Fotshopu a práve jej kolekcia sa stala motívom pre prvú várku zo zberateľskej kolekcie tričiek „Collector Series„. Johanna sa stará prevažne o správu exekúcií kampaní naprieč krajinami. Tiež má na starosti francúzsky trh, ktorý sa Footshopu otvorili pred 4 rokmi. Ďalej spolupracuje s Petrom Kovkou Kováčom a ďalšími členmi na blogu 1000sneakers.

Footshop-CS-5

„Tenisky som nosila už v puberte. Pamätám si ako som si na školskom výlete v Amsterdame v roku 2008 kúpila svoj prvý pár (za všetko vreckové) Puma First Round Teddy Bear. Síce o dve veľkosti väčšie, ale bola to láska na prvý pohľad. K zbieraniu tenisiek som sa však dostala o niečo neskôr, keď som spoznala svojho partnera Kovkou. On je vášnivým zberateľom tenisiek. Dokážete si predstaviť, ako vyzerá naša domácnosť. Najviac zo svojej zbierky si cením Overkill x Asics Gel-Sight Desert Rose, kvôli ktorým som kempovala pred obchodom v Berlíne od 22. večer a Colette x Asics Gel-Lyte 3 Dotty. A koľko som do zbierky investovala? To je lepšie nepočítať, ale určite by za tú sumu bolo nejaké auto. Ešte že nemám vodičák“, prezradila Johanna.

Hlavným motívom prvého trička z tejto kolekcie je polaroidová fotografia, ktorá poodhalí botník mladej Češky. Johanna túto fotografiu obohatila svojim vlastným rukopisom v podobe citátu – With Love For Sneakers. Práve týmto mottom sa riadi Footshop, ktorý sa preslávil práve tým, že aj na naše územie pravidelne prináša limitované kolekcie tenisiek, vrátane dizajnérskej spolupráce Kanye Westa a značky adidas pod názvom Yeezy.

„Naše vlastné limitované kolekcie sa nám vo Footshope osvedčili a preto v nich budeme aj naďalej pokračovať. Každý si s našou značkou spája predovšetkým tenisky a práve tie sú hlavnou ideou kolekcie tričiek, ktoré tiež tvoria neprehliadnuteľnú časť v širokom našom sortimente apparelu. V rámci „Collector Series“ postupne predstavíme viacero výnimočných zbierok topánok, ktoré symbolicky odštartovala práve naša kolegyňa Johanna“, prezradil Boris Belluš, brand manažér zo slovenského Footshopu.

Footshop-CS-1

Tričká z kolekcie „Collector Series“ si vďaka svojmu unisex strihu nájdu uplatnenie v pánskom ale aj dámskom šatníku. Ako už býva v prípade kolekcií známeho streetwearového predajcu dobrým zvykom, aj tentokrát bolo na prvom mieste kvalitné zhotovenie zo 100% bavlny. Nemusíte sa tak strachovať o to, že v tomto tričku strávite celý deň. Bavlna totiž skvele saje a prepúšťa vlhkosť, je odolná voči vetru, príjemná na nosenie a šetrná k ľudskej pokožke.

Viac informácií nájdete na Footshop.sk

Zdroj foto: Footshop / Peter Kovkou Kováč