Jogurtové smoothie pre zdravý životný štýl

Chuť jemne rozmixovaného ovocia a zeleniny s lahodným jogurtom Hollandia. To je nové smoothie Balance. Jogurtový nápoj s užitočný kultúrami BiFi, minimálnym obsahom cukru a s vysokým podielom ovocia a zeleniny.  

Jogurtové smoothie Balance je určené všetkým, ktorí si potrpia na vyvážený a zdravý životní štýl. A zároveň zbožňujú chuťovo pestré kombinácie čerstvého ovocia a zeleniny v jemnom jogurtovom nápoji. 

Značka Hollandia si potrpí na vysokú kvalitu. Mlieko pochádza z fariem pri Slavkovskom lese, ktoré se spracúva v mliekarni v Krásném Údolí. Jogurtové smoothie neobsahuje pridanú vodu, preto nie sú potrebné  stabilizátory v jogurtovej hmote.

Jogurtové smoothie Balance je navyše bez lepku. Môžu si ho teda vychutnaťaj osoby s bezlepkovou diétou. Zdravie podporia užitočné baktérie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus, ktoré majú priaznivý vplyv na oblasť črevnej mikroflóry.

Súčasťou balenia jogurtového smoothie Balance je špeciálny dvojvrstvový a praktický vrchnák, ktorý vám dovolí vychutnať si nápoj pri chôdzi, v aute alebo napríklad  vo vlaku.

Doprajte si jogurtový nápoj Balance, ktorý je dostupný v štyroch rôznych príchutiach:

  • Zázvor, banán, červená repa
  • Špenát, jablko, hruška, banán
  • Konopné semiačka, dyňa, maracuja, avokádo
  • Pomaranč, jablko, banán

Zdroj foto: hollandia.sk