Jeseň v novom kabáte!

Jeseň sa prihlásila o slovo skôr, a tak sa musíme do chladnejšieho počasia poriadne vyzbrojiť už teraz. Zababušte sa do štýlového a praktického zvršku a nenechajte sa zaskočiť nepriazňou počasia. Po akých modeloch na prechodné obdobie sa vyplatí siahnuť?

Bundy z pravej či umelej kože

Kriváky alebo modely na klasické zapínanie – nosia sa oboje. Pokiaľ vás čierna kožená bundička v skrini už nudí, kúpte si tento rok zaujímavý model v inej farbe. Zvolíte kúsok v neutrálnych zemitých tónoch, alebo radšej extravagantný model v sýtom odtieni?

Kabáty v štýle košele

Trend zvrškov v štýle košele, alebo shackete, pokračuje aj túto jesennú sezónu. Patríte k milovníčkam pohodlnej a ležérnej módy? V tom prípade je pra vás tento model priamo stvorený!

Ležérne parky a pláštenky

Jesenné stálice, ktoré užijete predovšetkým v chladnom a daždivom počasí. Odviažte sa a rozžiarte svoj outfit pre sychravý deň veselým farebným modelom. Ešte obuť gumáky a dážď nebude mať šancu!

Elegantné kabáty a trenčkoty

Ideálny zvršok, ktorý užijete ráno do práce aj na večernú schôdzku? Stavte na nadčasový trenčkot alebo elegantný kabát v jednoduchom strihu. Zvolíte jednofarebný model, alebo radšej kúsok v tradičnom jesennom kockovanom vzore?

Prešívané vesty, bundy a kabáty

A čo na seba, ak začne pomaly prituhovať? Prešívané, ľahko zateplené zvršky vás pred nízkymi jesennými teplotami spoľahlivo ochránia. Okrem klasických ležérno-športových modelov sú tento rok na jeseň trendom aj prešívané „košeľové“ bundičky.

Tak ktorý kúsok bude váš?

Zdroj foto: Cellbes, Deichman