Jemné darčeky, ktoré potešia každú ženu

Všetci poznáme ten pocit, keď si po náročnom dni konečne ľahneme do postele. Pocit uvoľnenia, relax a vytúžený oddych. Tie nemôžeme darovať, no môžeme sa k nim aspoň priblížiť pomocou darčekov, ktoré nám a našim milovaním chvíle v posteli určite spríjemnia.

Župan (nielen) na doma

Čítanie obľúbenej knihy, najnovší film alebo skin care rutinu si počas zimných večerov užíva mnoho žien. Ideálnym darčekom, v ktorom môže tieto príjemné chvíle tráviť vaša priateľka, mama alebo kamarátka, môže byť župan. Vyberajte ale s rozvahou, možností sa ponúka niekoľko. Či už vyberiete hrejivý župan alebo siahnete po odvážnejšom s čipkou, či z jemného saténu, určite neurobíte krok vedľa. Vkusný župan vie však doplniť outfit nielen na doma. Župany s kimonovými rukávmi zo zaujímavých materiálov alebo v nezvyčajných farebných prevedeniach možno kombinovať aj do neopozeraných mestských outfitov.

Štýlová v pyžame

Pyžamo ako darček možno znie ako cliché. Ak si však na výbere dáte záležať, môžete milo prekvapiť. Zohladnite vkus obdarovanej osoby, obľúbené farby a strihy. Na ceste za radosťou z darčeka vám môže pomôcť aj dôraz na pohodlie a úvaha o ročnom období, na ktoré je pyžamo určené. Astratex na teplé letné noci ponúka pyžamo nápaditého strihu so šortkami a tielkom a na tie zimné napríklad vkusné pyžamo s voľnými nohavicami a košeľou na gombíčky, ktoré si nositeľku získa nielen pohodlým strihom, ale aj módnym zvieracím vzorom.

Zvodná košieľka ako darček pre oboch

K večernej romantickej atmosfére vie okrem chutnej večere vo dvojici, či poháru vína, prispieť aj nočná bielizeň . Košieľky zo saténu či hodvábu sú nie len jemné na dotyk, ale aj veľmi lichotivé k ženskej postave. Partner by mal pri výbere strihu myslieť na prednosti, ale aj malé nedokonalosti partnerky, aby naozaj padla ako uliata. Zvodná, ale aj pohodlná je nočná košieľka z mikrovlákna s rafinovanými rozparkami na bokoch z Astratexu. Nech už vyberiete akúkoľvek, rozhodne to nebude darček len pre vašu partnerku.

Zdroj foto: Astratex