Jarný vánok aj vo vašom dámskom šatníku

Aj keď zatiaľ to vonku príliš jarne nevyzeralo, dátum jednoducho neoklameme. Príroda sa prebúdza a aj keď nám bláznivý apríl dáva pocítiť svoju prítomnosť výkyvmi teplôt a rýchlymi zmenami počasia, jar je už tu. Ak uvažujete nad tým, že by ste si spestrili a osviežili svoj dámsky šatník novými kúskami, máme pre vás zaujímavé tipy.

Jarné bundy

Rána chladnejšie, poobedia teplejšie? Toto je pre jar typické a práve preto rozhodne uvítate vo svojom dámskom šatníku aj nové jarné bundy. Jarných búnd nikdy nie je dosť. Odporúčame vám kúpiť si oversize džínsovú bundu, bundu pripomínajúcu väčšie dámske košele, ale napríklad aj trendy dámske kožené bundy.

Vôbec sa nebojte výraznejších farieb, ale určite si zaobstarajte aj farebne neutrálne jarné bundy. K neutrálnemu oblečeniu pekne zladíte farebné dámske jarné bundy, k farebnému zase jednofarebné dámske jarné bundy.

Predĺžené kvetované dámske sako

Ak ste milovníčkou minimalizmu, práve teraz na jar by ste nemali pohrdnúť práve kvetovanými vrchnými dielmi, ktoré jednofarebný minimalistický outfit skrášlia. Odporúčame vám kúpiť si predĺžené kvetované dámske sako. Môžete ho kombinovať s bledými cigaretovými nohavicami a voľnými blúzkami s elegantnými detailami, ale môžete si ho zladiť aj k topu a džínsom.

Je to univerzálny kúsok, ktorý sa dá nosiť k lodičkám, dámskym poltopánkam, ale aj k dámskym teniskám. Pozor však na materiál. Nesmie byť príliš krčivý a nesmie dráždiť pokožku. Vedeli ste, že práve nekvalitné materiály vám môžu spôsobiť aj vznik akné? Pokožka pod nimi totiž nedýcha a vám neostáva nič iné, len podstúpiť liečbu bolestivého akné.

Práve pekné jarné bundy a predĺžené kvetované dámske saká dokážu priniesť nový jarný vánok do vašej šatníkovej skrine. Nepohrdnite týmito obľúbenými jarnými kúskami a zaobstarajte si ich čím skôr.

Zdroj foto:  Svitlana Sokolova  / Shutterstock.com