Hysteria by Happy Socks predstavuje kolekciu f/w v duchu „viac je viac“

Crazy vzory, dokonalosť v nedokonalosti a explózia farieb – taká je najnovšia párty kolekcia luxusných ponožiek od obľúbenej značky Happy Socks, v ktorej budete jednoducho neprehliadnuteľná!

Hysteria by Happy Socks sa vyznačuje odvážnou estetikou, precíznym spracovaním a rafinovanou kombináciou farieb. Túži pozdvihnúť donedávna toľko prehliadaný módny doplnok a vytvoriť z neho dizajnový kúsok, ktorý bude ženy po celom svete inšpirovať na vytváranie svojich outfitov „odspodu hore“.

Nová kolekcia Hysteria FW18 je tu, aby rozjasnila šeď dlhých zimných mesiacov. Je inšpirovaná škandinávskou architektúrou 20. storočia a okorenená štipkou zveličenia. Je trochu gýčovitá, veľmi výstredná a úplne úchvatná. Hysteria je skrátka toľko hľadaným rajom, v ktorom sa snúbia najnovšie módne trendy s prvkami retra. Mantra tejto sezóny je: viac je viac! Viac priesvitných materiálov, viac trblietok a väčší výber na každú príležitosť. Nízke ponožky a podkolienky tento rok dopĺňa novinka – nylonové pančuchy. Paleta farieb obsahuje tlmené tóny zimného obdobia, nežné pastely, ale aj veľa krikľavých detailov, ktoré spolu vytvára dokonalý kontrast. Medzi vzormi vynikajú ostré geometrické tvary, moderná verzia obľúbeného leoparda, dúhového prechádzania farieb a trblietky, kam sa pozriete.


Výnimočnú kolekciu kúpite na Urbanluxe.

Zdroj: urbanlux.sk