Giambattista Valli x H&M: Dizajnérsku spoluprácu predstavili Kendall Jenner či Chiara Ferragni

Majster haute couture, miláčik módneho sveta a expert vo vytváraní ohurujúceho dizajnu. Zoznámte sa s Giambattistom Valli a objavte najočakávanejšiu kolekciu tohto roka.

Kolekcia bola predstaevená na amfAR gala vo francúzskom Cannes, kde sa Giambattista Valli a kreatívna poradkyňa H&M Ann-Sofie Johannson prešli po červenom koberci spolu s Kendall Jenner, Chris Lee (Li Yuchun), Chiarou Ferragni, H.E.R., Biancou Brandolini d’Adda a Ross Lynch. Hviezdy boli oblečené v „glamorous must-have“ kúskoch z unikátnej limitovanej edície pre-drop kolekcie v spolupráci Giambattistu Valli a H&M. Po úplne prvý krát si tak môžu módny nadšenci užiť kolekciu okamžite (teda, takmer!), keďže tieto krásne kúsky z červeného koberca budú k dispozícií vo vybraných predajniach a na www.hm.com už dnes, v sobotu 25. mája. Hlavná kolekcia Giambattista Valli x H&M bude uvedená celosvetovo 7. novembra 2019.

Kto je Giambattista Valli?

Dizajnér sa narodil v talianskom Ríme, odkiaľ sa odsťahoval do Paríža, aby mohol v roku 2005 predstaviť svoju prvú líniu prêt-à-porter po pracovných skúsenostiach pre Roberta Capucciho, Fendi a tiež po skúsenosti na mieste kreatívneho riaditeľa módneho domu Emanuela Ungara. Dnes Valli žije a tvorí v Paríži, kde sú každoročne predstavované jeho dychberúce haute couture kolekcie, ktoré s obľubou nosia hviezdy ako Rihanna, Kendall Jenner, či Gwyneth Paltrow.

„Som nadšený touto spoluprácou: H&M mi dáva možnosť priniesť moju víziu štýlu a moju oslavu krásy širšiemu publiku. Cieľom je zdieľať moju lásku pre krásu a mať možnosť sa stať každého „šťastným momentom“ a vytvoriť príbehy lásky po celom svete.“

Zdroj: hm.com, instagram.com, wikipedia.org