Exkluzívne na Elisette: Svadba Delie Lachance, zakladateľky spoločnosti Westwing – časť 1.

Romantické, o akých snívala už od mala. Svadobné šaty Delie Lachance (rodenej Fischer), zakladateľky spoločnosti Westwing, ktorá sa 22. júna vydala za Maxima Lachance, boli skutočne snové. Nahliadnite s nami do ateliéru Kaviar Gauche v Berlíne, v ktorom špeciálne pre Deliu ušili šaty inšpirované slnečnou Ibizou.

Inšpirácia

Keď príde na inšpiráciu, Delia má celkom jasno. Túži, aby jej šaty boli inšpirované magickým miestom pre ňu a jej partnera, Ibizou. Tiež ale sníva o dievčenských, romantických šatách s kvetinovými aplikáciámi. To jej ateliér Kaviar Gauche splnil do bodky. Vďaka tomu, že sa Delia s Johannou a Alexandrou, majiteľkami Kaviar Gauche, poznajú už roky, dokázali šatami presne vystihnúť úžasnú osobnosť a krásu Delie.

Svadobné šaty pre Deliu sú zároveň súčasťou kolekcie Sans Souci Bridal Couture (život bez starostí). Hlavnou inšpiráciou pre celú kolekciu, no špeciálne pre tieto výnimočné šaty, sa stali vzácne momenty radosti.

Haute couture medzi svadobnými šatami

Priesvitný hodváb, mnoho vrstiev francúzskeho tylu a francúzske háčkované kvietky s drobnými krištálikmi vytvorili šaty snov Delie Lachance. Tie sa v berlínskom ateliéri značky Kaviar Gauche, ktorá skutočne svojou tvorbou vyniká, šili ručne 300 hodín!

Šaty snov

„Boli to prvé šaty, ktoré som si obliekla, vyšla som z kabínky, uvidela sa v zrkadle a povedala: Wow, toto sú moje šaty!“ takto Delia opisuje prvý moment, kedy šaty ako pre princeznú skúsila úplne po prvýkrát. Ateliér Kaviar Gauche splnil jej sny a tak Delia v šatách s vyšívaným závojom, topánkach značky Aquazzura a náušniciach od Piaget, vyrážala dych.

Zdroj foto: westwing.sk, instagram.com/delia_westwing/