Essentials: V kozmetickej taštičke Cyntie Bukovinovej

Pri pohľade na looky, ktoré Cyntia vytvára pocestujete za hranice všednej fantázie, ktoré doplní kvalitne spracovaný content, aký poznáme najmä od zahraničných tvorcov. Každým makeup lookom nám tak Cyntia odkrýva nový kúsok kreativity, ženskosti ale i jej výnimočného talentu s mimoriadnym estetickým cítením. Ak Cyntiu ešte nesledujete na jej profile @cyntiamua, odporúčame to ihneď napraviť. Teraz však s nami poďte nahliadnuť do kozmetickej taštičky, z ktorej aj vy budete môcť vykúzliť nezvyčajné looky ruka v ruke s kvalitnou skincare.

Moje TOP 5 beauty produkty práve teraz sú…

Aj keď si mnohí môžu myslieť, že je pre mňa náročné vybrať iba 5 produktov, keďže sa venujem kreatívnemu líčeniu, no opak je pravdou. Medzi moje každodenné stálice patria NYX professional makeup The brow glue, bez ktorého sa nepohnem ani na krok, nenašla som produkt, ktorý by držal obočie na mieste tak dobre a zároveň sa s ním ľahko pracovalo, Rare Beauty tekutá lícenka v odtieni Hope, dodá krásnu farbu líčkam, Clarins lip oil v odtieni Cherry v kombinácií s hnedou ceruzkou a Maybelline Fit me púder.

Tieto štyri produkty by som označila za najčastejšie používané v mojom každodennom líčení. Avšak pridávam ďalší beauty produkt, bez ktorého neodídem. Armani My Way Floral. Parfém, na ktorý som dostala najviac komplimentov. Je to svieža, kvetinová vôňa, ktorá vás určite osloví.

Naposledy som objavila a milujem…

Press-on nechty. Je to novodobá vychytávka, ktorá si myslím, že ešte len prichádza na slovenský trh. Dlhodobo som nevedela nájsť náhradu za gélové nechty, keďže som na ne alergická. Skúšala som viacero typov, no najviac mi vyhovovala značka Minora. Vydržali zo všetkých najdlhšie nalepené a vyzerajú veľmi prirodzene.

Každý deň si neviem predstaviť bez…

Keďže vytváram veľa obsahu na sociálne siete a za jeden deň spravím niekoľko líčení, je pre mňa dôležité mať účinnú skin-care rutinu. A to od odlíčenia až po hydratáciu. Skin-care nevynechám ani po dlhom pracovnom dni, ani keď trávim s kamarátkami večer v meste. 

Môj obľúbený produkt, ktorý používam ako multilíčidlo je…

Veľmi tažká otázka. Mám príliš veľa makeup produktov, na to aby som ich používala ako multilíčidlo. No ak by som si vedela predstaviť jednu vec, ktorú by som vedela takto použiť, je to Fenty beauty diamond bomb v odtieni How Many Carats. Je to rozjasňovač plný decentných trblietok. Používam ho ako na telo, tak na tvár, viečka aj pery. Je to produkt, ktorým nikdy nič nepokazíte, no práve naopak. 

V mojej skin care rutine nemôže chýbať…

Moja skincare je pre mňa veľmi dôležitá. Od malička som bojovala s akné a až posledný rok som sa naučila, čo je pre mňa dobré a čo naopak zlé.

Najdôležitejšie je mať dobre odlíčenú pleť, ja používam MakeUp Eraser a Clean it zero, odlíčovací balzám. Na dokončenie dvojfázového vyčistenia si vyberám Cerave blemish control cleanser. V poslednej dobe som si obľúbila nové séra od Dermacol a to najmä kyselinu hyaluronovú a niacinamid. Moja pleť je po nich hebká, ako nikdy predtým. Posledný krok je hydratovanie pleti, Cerave hydratačný krém.

Zdroj foto: archív značiek, archív a IG Cyntia Bukovinová