Elixír mladosti od Yves Rocher

Elixír života, elixír lásky alebo mladosti. Veríte, že by mohli naozaj existovať? Existujú v skutočnom živote alebo iba v knižkách pre deti? Nedávno sme vyskúšali elixír mladosti od Yves Rocher a tak máme dôkaz, že by skutočné naozaj mohli byť. A navyše, fungujú!

Elixir Jeunesse pracuje v prirodzenej harmónií s pleťou  a tak svojim dvojitým efektom bojuje s hlavným faktorom stárnutia – podporuje obnovu pokožky a bojuje proti vonkajším vplyvom. Táto nová zelená rada obsahuje prírodné ingrediencie rovnako ako všetky produkty Yves Rocher.

Výber redaktorky

Kvalitný spánok je dôležitý. Keď nemôžem spať tak dlho ako by som si priala, keď nepomáha ani dvojité presso, som rada, že ešte stále existuje niečo, čo pomôže. Som rada, že to nie je niečo, čo sa stáva pravidelne, ale keď k tomu príde, s opuchnutými očami mi zaručene pomôže roll on z radu Elixir Jeunesse od Yves Rocher. A ako dobrý tip, pre ešte lepší výsledok, odporúčam nechať roll-on v chladničke. Uvidíte, že to oceníte, keď sa do tejto situácie dostanete, možno celkom náhodou.