3 masky, ktoré sa oplatí vyskúšať

Nie je tajomstvom, že dobrá starostlivosť o pleť je kľúčom ku krásne vyzerajúcej a zdravej pleti. Takže ak ešte nemáte svoju skin care rutinu, inšpirujte sa a mažno rovno začnite maskami na tvár, ktoré skutočne milujeme pretože fungujú! A tiež preto, lebo nás baví používať ich. Tu sú tri, ktoré sme si obľúbili najviac.

Holika Holika – Strawberry Pure Essence – látková maska

Látkové masky sú jednoducho záchranou. Po dlhom dni, po prebdenej noci alebo po dlhom lete – vždy sú tu, aby vás zachránili a poskytli refresh. Konkrétne táto od Holika Holika s výťažkom z jahody poskytuje hydratáciu a na pleti je naozaj príjemná. V porovnaní s inými maskami je táto viac vlhká a studená, čo sa celkom hodí, keď ste unavená a potrebujete sa vrátiť do rýchleho kolobehu všedných dní.

Yves Rocher – Elixir Jeunesse – detoxikujúca maska 

Maska na tvár, ako aj celá rada Elixir Jeunesse, vonia skvele a je naozaj nežná k pleti. Maska od Yves Rocher pleť pekne vyčistí, detoxikuje a navyše ju chráni pred UV žiarením, únave a stresu. A ako dlhodobý výsledok uvidíte v zrkadle rozžiarenejšiu a zdravšie vyzerajúcu pleť.

Biovene – čierna zlupovacia maska 

Zlupovacie masky dnes pozná snáď každý. Vidno ich všade a každý ich miluje. Vyzerá, že aplikovať ich je zábava a tiež, že to môže pekne bolieť, ale! nebolí. Naozaj. Maska samotná je aktivovaná čiernym uhlím, ktoré hĺbkovo pleť vyčistí. Navyše, krásne vonia!