Dúhový pitný režim a navyše s dobrým pocitom

Svet okolo sa konečne zafarbil a rozkvitol. Letné počasie je v plnom prúde, stačí si ho vychutnávať plnými dúškami. Nikdy nebolo jednoduchšie hýriť farbami nielen zvonka, ale aj zvnútra. 

Waterdrop pitný režim obohatí každý pohár vody nielen o rôzne ovocné chute, ale aj o vitamíny a minerály – a to všetko bez cukru. Svoj drink plný chutí si teraz môžete užiť  v originálnej, Rainbow fľaši, vyrobenej z kvalitnej dvojplášťovej nereze, ktorá v horúcich dňoch udrží nápoj studený až 24 hodín. Výnimočne sfarbená Rainbow fľaša je super limitovaná a jedinečná aj vďaka očíslovaniu každého jedného exempláru. Dúhový design novej fľaše Rainbow 2022 neunikne žiadnemu pohľadu a oživí každú ulicu v meste.

Vďaka výnimočnej spolupráci sa ambasádorom waterdrop® fľaše Rainbow 2022 stala veľvyslankyňa OSN, originálna rakúska umelkyňa a víťazka Eurovízie – Conchita Wurts. Conchita sa dlhé roky aktívne venuje boju za ľudské práva pre komunitu LGBT. Watedrop podporí 10 % z predaja každej Rainbow fľaše organizácie OutRight Action International a Queer Base. OutRight Action je popredná medzinárodná organizácia pre ľudské práva, ktorá sa venuje podpore hnutia za ľudské práva LGBTIQA+ na celom svete a spolupracuje s OSN, regionálnymi orgánmi monitorujúcimi ľudské práva a partnermi občianskej spoločnosti. Queer Base je organizácia, ktorá pomáha a podporuje LGBTIQA+ ľudí, ktorí utiekli do Rakúska. Nachádza sa vo Viedni a ponúka poradenstvo a ďalšie služby pre lesbičky, gejov, bisexuálov, trans, intersexuálov, gender-queer a asexuálov.

Buď originálny vďaka dúhovej fľaši a podpor správnu vec.

Viac na www.waterdrop.sk

Zdroj foto: Waterdrop