Čižmy, ktoré na seba strhnú všetky pohľady

Túžite po zmene alebo len chcete dodať bežným lookom viac šmrncu ? Vkročte s nami do sveta inšpirácií, v ktorom hrajú čižmy hlavnú rolu a nechajte sa unášať fantáziou. Váš styling, vďaka týmto tipom, už určite nebude nikdy nudný.

Čižmy nad kolená ako ich nepoznáte

Dlhodobo sa drží trend vysokých čižiem nad kolená, avšak väčšinou ich v uliciach vidíme len v jednoduchých outfitoch pozostávajúcich zo slušivých jeansov a veľkého pleteného svetra. Vy však môžete skúsiť rifle vymeniť za sukňu s väčším rázporkom a nechať tak vyniknúť čižmy. Je na vás či už siahnete po hladkej koži alebo skúsite odvážnejšiu variantu, akou je napríklad veľmi in hadia koža.

Kombinujte!

Nemajte strach z kombinovania viacerých výrazných kúskov, často práve tieto stylingy upútaju najviac. Stačí si vybrať farby a vzory, ktorých sa budete držať. Členkové čižmy s vysokou podrážkou z Primadonna Collection skvele doplnia napríklad dlhšie šortky či mini sukňu v spojení s oversized sakom alebo kabátom.

Pridajte to, čo by nikto nečakal

Ťažko vymyslíme niečo, čo tu ešte nikdy nebolo, ale môžeme pridať outfitom aspoň niečo nevídané. Máte pocit, že by sa cowboy čižmy k ničomu nehodili? Dajte im šancu, dokážu totiž pridať nový dych aj starším outfitom a vy tak budete môct hrdo vykročiť, hoci aj v krátkych koktejlkách s cowboy čižmami, smerom k novým dobrodružstvám.

Čierne módne čižmy

Malý detail, veľká zmena

Máte v obľube skôr minimalistické looky? Skvelé, aj v nich máte možnosť zažiariť a ukázať, že s dobrým vkusom netreba príliš. Jednoducho skúste siahnuť po worker boots, ktoré majú hrubú podrážku. A aby ste celkový dojem zjemnili, stačí si len vybrať z módnych pančušiek so vzorom, ktoré sú tento rok veľkým trendom.

Všetky štýlove čižmy z článku kúpite v kamennej predajni Primadonna Collection v Borry Mall Bratislava alebo online na www.primadonnacollection.sk

Zdroj foto: Primadonna Collection, Pinterest