Chcete vášmu partnerovi podarovať niečo extra? Inšpirujte sa nižšie

Hľadáte originálny darček pre svojho partnera? Ženy nemávajú tak často problém nejaký darček kúpiť, to skôr pre mužov je výber vhodného darčeka pre svoju polovičku nočnou morou. Avšak nebudeme sa tváriť, že sme dokonalé.

Nie je váš partner výnimkou a zaujímajú ho autá? Inšpirujte sa tým pri výbere darčeka

Tiež sa nám občas stane, že sme pri výbere darčeka bezradné. Obzvlášť ak má náš partner záľubu v niečom, čomu sa moc nerozumieme. Ako napríklad v autách. Áno, zrejme sa nájdu medzi nami dámy, ktoré vedia z hlavy vymenovať výrobcov kvalitných športových sedačiek a poznajú každú súčiastku v motore.

Ak však dokonale spĺňate stereotypy týkajúce sa žien a automobilov a moc o nich neviete, stále môžete svojho motoristického nadšenca potešiť nejakým automobilovým darčekom. A nemusí to byť nové auto.

Môžete mu napríklad kúpiť lístky na nejaké motoristické podujatie. A úplne maximálnu radosť mu spravíte, keď pôjdete s ním. Alebo ak pravidelne (väčšinou) každú druhú nedeľu zasadne pred televízor a s napätím sleduje preteky formuly 1, určite ho poteší aj niečo z „merchu“ jeho obľúbeného tímu.

Alebo hľadáte niečo, čo môže využívať denne?

Ak váš partner patrí k výnimkám a svet motorov ho príliš nezaujíma alebo len hľadáte nejaký „univerzálnejší“ darček, môžete skúsiť „zablúdiť“ do sveta EDC. Čo to je? Je to skratka pre anglické „everyday carry“, čo v preklade znamená „každodenné nosenie“.

Možno ste tento pojem ešte nepočula, je totiž pravdou, že v našich končinách nie je (aspoň momentálne) taký známy ako v zahraničí. O čo teda ide? Týmto pojmom sa označujú predmety, ktoré má človek bežne pri sebe. Môže to byť teda úplná samozrejmosť ako peňaženka, ale nájdete aj napríklad populárne EDC nože, perá a rôzne iné predmety.

Možno vám to príde zvláštne, ale minimálne na internete sa z EDC stala doslova subkultúra, ktorej fanúšikovia si porovnávajú svoje EDC výbavy, hľadajú inšpirácie, čo užitočné im ešte chýba, alebo sa snažia vytvoriť si dokonalú EDC výbavu, ktorej jednotlivé súčasti budú spolu ladiť aj po dizajnovej stránke. Každopádne, medzi EDC predmetmi zaručene nájdete množstvo inšpirácie ak hľadáte pre svojho partnera originálny darček.

Zdroj foto: wavebreakmedia / Shutterstock.com