Chcete mu vyčarovať úsmev na tvári? Poznáme darček, ktorým ho zaručene potešíte

Opäť prichádza jedno z najkrajších období v roku a s ním, prirodzene, aj stresy z nakupovania vianočných darčekov. Bol váš darček niekedy partnerom nedocenený? Vyšla všetka vaša snaha tak povediac na zmar? Ak ste si práve odpovedali áno, máme pre vás tip na darček, ktorý zaručene nesklame, a ktorý mu vyčaruje na tvári nefalšovaný úsmev. 

Darček, ktorý poteší každého muža

Ak aj vy chcte mať doma upraveného fešáka, obdarujte ho poukážkou do barbershopu. Nie len ženy chcú vyzerať dobre,  vedzte, že aj muži sa radi nechávajú hýčkať. A presne takého hýčkania sa dočkajú v Diamond Barbers. Stále viac popuárnejšia sieť barbershopov Diamond otvorila nedávno svoju piatu pobočku aj v Bratislave, kde sa teší čoraz väčšiemu záujmu klientov. Mimo Bratislavy nájdete tento exkluzívny no cenovo dostupný barbershop aj v Nitre, Prešove, Topoľčanoch či Trnave. Majiteľ Diamondu sa však netají tým, že časom chce mať svoj barbesrhop v každom väčšom meste na Slovensku, a jeho ambície siahajú až za hranice.

V čom sú v Diamond Barbers lepší?

Trh s barbershopami sa za posledné roky nesmierne rozrástol. Platí však, že kvantita nezaručuje vždy aj kvalitu. V Diamond sa, na rozdiel od konkurenčných služieb, o vás postarajú barberi s bohatými skúsenosťami zo zahraničia, ktorí ovladajú tie najvyspelejšie techniky a rovnako ich prístup je odlišný. Neviete, aký strih či farba by vám pristala najviac? Stačí sa zastaviť do Diamond, kde vám skúsení barberi s radosťou pomôžu s výberom tak, aby ste odchádzali na 100% spokojní a radi sa k nim vrátili aj nabudúce. Okrem pánskych strihov sa postarajú aj o strih vašich najmenších ratolestí.

Okrem strihu, holenia, či úpravy brady a strniska, patria medzi štandardné služby aj farbenie vlasov či brady, hĺbkové čistenie tváre, ale aj depílacia uší a nosa.

Pri výbere toho správneho darčeka v Diamond nemusíte lámať hlavu. Stačí si vybrať spomedzi ponúkaných služieb a zvyšok už necháte na barbera a toho, komu takýto voucher venujete. Ak chcete investovať viac, odporúčame siahnuť po službe Exclusive Cut, v rámci ktorej si páni užijú až 90 minút dokonalej starostlivosti. Okrem úpravy vlasov a brady či strniska, sa barber postará aj o drobné chĺpky nosa, uší a obočia, facescrub masáž, s finálnym kontúrovaním strojčekom, opláchnutím, ošetrením a konečnou úpravou. Samozrejmosťou je pohárik na chuť pre čo najlepší zážitok z celej služby. Hotový raj pre mužov! 

Medzi najvyhľadávanejšie služby patrí klasika – strih komplet v trvaní 60 minút

Máte obavy zo stale sa meniacich opatrení? Vedzte, že v Diamond sú vítaní bez výnimky všetci zákazníci. 

Pre fanúšikov Diamon BarbersSledujte profil Diamond Barbers vo vašom najbližšom meste aj na instagrame, vďaka čomu vám neuniknú žiadne exkluzívne ponuky či súťaže. Aktuálne sa môžete tešiť na blížiacu sa súťaž ku dňu mužov, či bláznivú súťaž Diamond Úlet, vďaka ktorej môžete vyhrať extravagantnejší pánsky vlasový stajling. V Diamond navyše pracujú na profesionálnom kurze pre barberov Diamond Academy, vďaka ktorému budú môcť Diamond barberi preniesť svoje svetové skúsenosti, vedomosti či zážitky na svoju novú „armádu“ barberov. Určite sa máte na čo tešiť!

Zdroj foto: Diamond Barbers