Čas na jesenný šatník!

Posledné letné dni nenávratne končia a pomaly ale isto začína kraľovať jeseň. Preto je treba mať jesenný šatník pripravený už teraz! Prinášame vám najnovší prehľad módnych trendov, ktoré budú IN  nadchadzajúcu sezónu.

Čas na jesenný šatník!

Tvíd

V uliciach svetových módnych metropol môžete toto obdobie vidieť rôzne jesenné trendy, no jedným z najvýraznejších je návrat tvídu. Táto vlnená textília sa využíva na saká, vesty, kabáty, nohavice, či sukne… pristane jej každý strih.

Chic dojem dosiahnete najmä štýlovou dvojicou v podobe vesty a nohavíc rovnakého materiálu a vzoru. Na poli femme fatal sa objavujú púzdrové sukne s vysokým pásom v rafinovanej kombinácii so ženskými materiálmi, akými sú napríklad krajka a hodváb. Vytvorte aj vy nedbalú eleganciu s týmto úžasným trendy materiálom.

Čas na jesenný šatník!

Všetko – Pietro Filipi

Koža

Najviac dominantným materiálom bude túto sezónu koža, ktorá prichádza nielen v podobe doplnkov, ale uvidíme ju aj na sukniach, nohaviciach či kabátikoch. A nie je pravidlom, že musí byť čierna. Zvoľte si napríklad kombináciu bordovej koženej midi sukne a členkových čižiem. Tento trendy look si okamžite zamilujete.

Ďalším must-have koženým kúskom jesene je kabelka. Každá žena by mala mať vo svojom šatníku aspoň jednu kvalitnú koženú kabelku, do ktorej sa jej zmestia všetky potrebné veci každodenného života. Je to síce na prvý pohľad drahší kúsok ale nezabúdajte, že sa Vám odvďačí nielen dlhou životnosťou ale aj kvalitným spracovaním a nadčasovosťou.

Čas na jesenný šatník!Čas na jesenný šatník!

Kabelka – KARA | Opasok – Pieces, ZOOT | Opasok – Pietro Filipi | Sukňa – Twinset

Menžester

Už len pomyslenie na látku, ktorá z módy vyšla pred desiatkami rokov môže byť desivé. Bolo aj pre nás. Neobľúbená látka však hlási svoj comeback a naozaj za ten čas, sme ju nevideli, prešla veľký kus cesty. Vtipy ale bokom – menžester je opäť v móde a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým! Menžestrové sukne, saká, nohavice a dokonca šortky vám môžu robiť spoločnosť počas všetkých chladných mesiacov.

Čas na jesenný šatník!Čas na jesenný šatník!

Všetko – H&M

Doplnky ako základ outfitu

Doplnky budú túto jeseň kľúčovým prvkom pri vytváraní vašich outfitov. Určite si nezabudnite zaobstarať štýlovú pokrývku hlavy v podobe klobúka či trendy ruslanky. Takisto nezabúdajte na jeden z must-have kúskov – opasok! Nosí sa nielen ako praktický doplnok, ale môžete si ho obliecť aj cez oversized kabát a outfit doplniť čižmičkami v rovnakej farbe. Tieto doplnky Vám v správnej kombinácii vykúzlia očarujúci trendy outfit.

Čas na jesenný šatník!Čas na jesenný šatník

Čiapka – Cellbes | Čierny opasok – La Femme, Elisabetta Franchi | Opasok – Pietro Filipi | Klobúk – La Femme, Elisabetta Franchi

Zdroj: Twinset, cellbes.sk, Pietro Filipi, La Femme, Kara, pinterest.com