5 beauty noviniek, ktoré musíte poznať!

Jesenné novinky sú predstavené a my poznáme tie najlepšie! Vyskúšali sme desiatky nových produktov a vybrali sme TOP 5 najinovatívnejších, ktoré nás zaujali najviac! 

YSL – Rouge Pur Couture The Slim 

Každý o ňom hovorí, každý ho chce! Novinka v podobe luxusného rúžu od od Yves Saint Laurenta túto sezónu úplne ovládla. Sedemnásť sýtych matných odtieňov, dlhotrvácna výdrž farby, ktorú na perách ani necítite a dokonalé slim balenie. To je kombinácia, ktorá dostane aj vás!

5 beauty noviniek, ktoré musíte poznať!

YSL – Top Secrets Instant Moisture Glow

Tajomstvo krásnej pleti skrýva Instant Moisture Glow, ktorý sľubuje prejasnenú a hydratovanú pleť aj ženám, ktoré žijú rýchly život a majú dlhé noci, no ani napriek tomu sa dokonalej pleti vzdať nemienia.

5 beauty noviniek, ktoré musíte poznať!

Urban Decay – Lo-Fi

Rúž, ktorý sa na prvý pohľad rúžom ani byť nezdá nás mimoriadne prekvapil! Krásne ľahučká mousse textúra, dokonalé odtiene na každý deň a naozajstná inovácia vo vnútri. Vyskúšajte tento nový matný „rúž“, ktorý vám dovolí hrať sa s intenzitou, dovoľuje kombinovať odtiene a vytvoriť vždy unikátny look.

5 beauty noviniek, ktoré musíte poznať!

Benefit – Brow Contour Pro

Keď sa povie obočie, prvá asociácia, ktorá nám napadne je „Benefit“! Expert na dokonalé obočie prichádza z novinkou v balení, ktoré nápadne pripomína školské pero. Toto ale patrí inam – do vašej kozmetickej taštičky, pretože nepíše na papier, ale kontúruje obočie. Nová kontúrovacia ceruzka na obočie ho vďaka jednoduchej manipulácií krásne vytvaruje a opticky zhustí.

5 beauty noviniek, ktoré musíte poznať!

Erborian – CC Red Correct

Posledná novinka rieši problémy – nie všetky, ale tie so začervenanými miestami na pleti, áno! A naozaj spoľahlivo. Keď sa zelený CC krém od kórejskej značky Erborian premení na pleti na splývavý, červené miesta sú preč, pleť je prejasnená a vyzerá zdravo.

5 beauty noviniek, ktoré musíte poznať!

Zdroj: yslbeauty.com, urbandecay.cz, erborian.com, benefitcosmetics.com, ommorphiabeautybar.com