Bývanie v 4 štýloch s Bella Rose. Ktorý je váš obľúbený?

Máte svoj obľúbený interiérový štýl, v ktorom zariaďujete vaše bývanie? Pokiaľ ho ešte stále hľadáte, s internetovým obchodom Bella Rose, vďaka ktorému vždy vytvoríte príjmenú atmosféru domova, prinášame prehľad štyroch najobľúbenejších.

1. Škandinávsky

Čisté línie, neutrálne farby a minimalizmus definujú obľúbený škandinávsky štýl, ktorý je čím ďalej vyhľadávanejší aj u nás. Tento štýl zo severu prinesie do vášho domova nielen strohosť, ale najmä moderný a nadčasový vzhľad, ktorý nevychádza z módy.

2. Prírodný

Interiér, ktorý vďaka zeleni priam dýcha. Ak si užívate spojenie s prírodou, domov, v ktorom vládne drevo, morská tráva alebo ľan si zamilujete. Navyše, všetky tieto materiály sú nielen udržateľné, ale aj trvácne a tak vďaka ich nesmrteľnému dizajnu poslúžia niekoľkým generáciám.

3. Romantický

Vysoko dekoratívny romantický štýl sa hodí každému, kto rád sníva a na svet sa pozerá tak trochu cez ružové okuliare. Typické sú preň pastelové farby, kvety a historické tvary.

Náš tip: Pokiaľ tomuto vyslovene ženskému štýlu neviete odolať, ale nemôžete ním zariadiť celý byt či dom, odporúčame vyhradiť si preň balkón alebo vonkajšie sedenie. Takéto miesta mu pristanú a vy získate vysnívaný priestor na dekorovanie.

4. Bohémsky

Štýl, ktorému na kráse pridáva ranné slnko ste možno už postrehli na Instagrame. Bohémsky štýl, v ktorom sa snúbia farby tisíc a jednej noci so zemitými tónmi je momentálne jedným z najvyhľadávanejších pre zariaďovanie interiérov aj exteriérov. Nechajte sa ním inšpirovať aj vy.

Ak ešte stále váhate, ktorý štýl sa k vám hodí najviac, v rozhodovaní vám určite pomôže test interiérových štýlov na Bella Rose.

Zdroj foto: BellaRose.sk