Barebells: Proteínové tyčinky, ktoré veria v zdravšie stravovanie

Barebells verí v zdravšie stravovanie a zdravší život. Práve preto ponúkajú celý rad vysoko proteínových, nízko sacharidových pochúťok, príliš chutných, lahodných a zvodných na to, aby ste ich ignorovali. Značka bola uvedená na trh vo Švédsku v roku 2016 a ponúka širokú škálu produktov bohatých na bielkoviny, ktoré skvelo chutia.

Barebells je proteínová tyčinka s nízkym obsahom sacharidov a kalórií, ktorá je definíciou mäkkosti, lahodnosti a slasti. Každá z príchutí je perfektne dotiahnutá a vyladená vo všetkých smeroch.

Prečo sú proteíny dôležité?

Fyzická aktivita zvyšuje premenu bielkovín vo svaloch. Veľmi tvrdé cvičenie môže tiež spôsobiť zvýšenie svalovej hmoty, a preto je potrebné svaly „opraviť“. Proteín prispieva k rastu aj udržaniu svalov, preto je pri cvičení dôležité získať bielkoviny.

Čo je Barebells?

Barebells je funkčná potravinárska spoločnosť založená v roku 2016, ktorá ponúka chutnú škálu ľahkého občerstvenia obohateného o bielkovinu a alternatívu k raňajkám a dezertom – bez kompromisou s chuťou. Chuť aj dizajn sú ovplyvnené americkými päťdesiatymi rokmi. Dnes je spoločnosť Barebells k dispozícií vo viac ako dvadsiatich krajinách.

Zdroj foto: Martin Slovík – https://www.instagram.com/mrtn.grphc/