Alternatívny sprievodca darčekmi ku Dňu matiek

Už vás nebaví kupovať partnerke ku Dňu matiek stále rovnaké a nudné darčeky? Satisfyer sa o vás postará! Sexuálna hračka možno nie je to prvé, čo vás napadne kúpiť partnerke ku Dňu matiek, ale možno to bude darček, ktorý ocení najviac. Prečo namiesto čokolády a kvetov neprekvapiť partnerku niečím, čo ju naozaj poteší, a možno vás dokonca prizve k akcii.

Sladké tajemstvo | Smooth Petal

So Satisfyer Smooth Petal vás očakávajú hlboké, silné vibrácie a príjemný komfort pri používaní. Použite bezplatnú aplikáciu pre ešte viac zábavy, napríklad na vytváranie vlastných programov alebo na diaľkovému ovládaniu vibrátora. A ak budete mať chuť, môže sa tohto zaujímavej úlohy ujať váš partner. Nikto nepozná vaše sladké tajomstvo – pokiaľ to neprezradíš.

Namiesto kvetiny | Power Flower

Model Power Flower od Satisfyer ťa očarí hravými, delenými lamelami, ktoré pripomínajú romantické okvetné lístky a krásne
obomknú klitoris kmitajúcimi vibráciami. Tento vibrátor má vďaka 12 vibračným programom naozaj mimoriadny výkon a dokáže ťa rozmaznávať najrôznejšou intenzitou vibrácií, od jemných až po tie silné – na výber pritom máš medzi 6 stupňami intenzity a 6 vibračnými šablónami.

Pre Bohyne | G for Goddess

Zažite intenzívnu dvojitú stimuláciu s G for Goddess 1 a jeho dvoma výkonnými motormi. Tento králičie vibrátor ponúka pôsobivý výber 12 rôznych vibračných programov, ktoré je možné intuitívne ovládať a umožňujú intenzívnu stimuláciu klitorisu a bodu G. Vďaka ohybnej hriadeli králičieho vibrátora sa dokonale prispôsobí tvaru tela a vašim potrebám. Zakrivený stimulátor klitorisu poskytuje okrem toho nový typ stimulácie zhora.

Niečo pre vás oboch | Partner Box 3

Satisfyer Partner Box 3 ponúka rozmanitosť a vášeň vo vnútri aj mimo Vášho domova. Okrem partnerského vibrátora Satisfyer Double Joy obsahuje box aj obľúbený krúžok na penis Royal One a nohavičkový vibrátor Sexy Secret. Okrem intenzívnych vibrácií je pre všetky tri hračky veľkou výhodou ovládania pomocou bezplatnej aplikácie Satisfyer Connect. Vďaka funkciám ako je diaľkové ovládanie cez Bluetooth, hudobné vibrácie, vibrácie okolia alebo vibračný dizajnér sa Vaše dobrodružstvo posunie na ďalšiu úroveň.

Zdroj foto: Satisfyer