4 produkty pre bronzovú pleť, ktoré musíte poznať

Túžite po pleti, ktorá vyzerá akoby ste sa práve prileteli z exotickej dovolenky? Vďaka šikovným kozmetickým pomocníkom ju môžete mať celý rok. Tieto 4 produkty dodajú pleti glow, bronz a zároveň naozaj zdravý vzhľad.

Niod Photography Fluid, Opacity 8%

Photography Fluid od značky Niod je jedným z najslávnejších produktov značky. Niet sa čomu čudovať, ako tvrdia mnohé blogerky, modelky, spokojné zákazníčky a ako po skúsenosti tvrdíme aj my v Elisette, tento produkt vašu pleť vyphotoshopuje. Fľaštička s pipetou skrýva bronzovú tekutinu, ktorú môžete použiť cez krém alebo zamiešať do make-upu pre efekt filtru v reálnom živote.

25 eur, beautysecret.sk

Vita Liberata Beauty Blur

Nie je to make-up a nie je to ani samoopaľovák. Beauty Blur od značky Vita Liberata je niekde presne v strede. Pleť prežiari a prenesie naň dotyk kalifornského slnka, kde značku milujú zástupy celebrít.

28,70 eur, marionnaud.sk a parfumérie Marionnaud

Náš tip: Pre prirodzene opálený vzhľad do make-upu môžete primiešať Body Blur od Vita Liberata. Tento produkt, ktorý je určený primárne na telo vám urobí rovnakú službu a navyše si môžete sami určiť intenzitu opáleného vzhľadu.

Chanel Les Beiges Water-Fresh Tint

Pre každodenné použitie vyskúšajte Water-Fresh Tint od Chanelu. Jeho ľahučká formula na pleti vyzerá maximálne prirodzene a navyše pleť zanechá hydratovanú. Najmä počas horúcich letných dní určite oceníte to, že ho môžete nosiť aj bez make-upu a aj napriek tomu dosiahnete efekt prirodzene krásnej, jemne opálenej pleti.

63 eur, chanel.com

Dior Diorskin Mineral Nude Bronze

Značka Dior je svojimi bronzermi z letných limitovaných edícií preslávená. Ani tento rok nesklamala a v kolekcii Color Games prináša rovno dva dychberúce odtiene bronzerov, ktoré sú ako stvorené na každodenný finálny touch-up pre dokonalý, slnkom pobozkaný, vzhľad pleti.

52,53 eur, Fann parfumérie

Zdroj foto: archív značiek