3,2,1: Plavková sezóna je zahájená

Dni sú dlhšie, slnečnejšie a temperamentnejšie. Prebdené na pláži v ľahostajnosti k skutočnému svetu. Také, ktoré končia večermi s priateľmi na letných terasách s pohárom dobrého vína. Presne také sú tie, o ktorých snívame. Tie, ktoré sa blížia a jediné čo na teraz môžeme urobiť, aby sme si ich priblížili je výber destinácie a plaviek. Nakoniec, čo viac budeme potrebovať?

Žltá ako farba sezóny

Svieža a nápaditá. Taká je žltá farba, ktorá túto sezónu zastane dominantné miesto pri vode. Nech už ste v tropickom raji alebo pri bazéne, nechajte pri nej vyniknúť vaše bronzové opálenie.

Jednodielne plavky Tommy Hilfiger | Vrchný diel plaviek Tommy Hilfiger
Spodný diel plaviek Tommy Hilfiger

Doplnky, ktoré vám nemôžu chýbať

Milujete surfovanie? Alebo mu len fandíte kvôli štýlu, ktorý prináša? Potom vás určite dostane najnovšia limitovaná kolekcia od Calvin Klein, ktorá prináša nielen jedinečné plavky, ale aj taštičky, ktoré sú na pláž jednoducho must have. Okrem toho za povšimnutie stoja aj krátke mikiny, ktoré s plavkami vyzerajú výnimočne!

Vrchný diel plaviek Calvin Klein | Spodný diel plaviek Calvin Klein | Mikina Calvin Klein

Crop top ako vrchný diel

Ďalší z horúcich trendov tohtoročnej sezóny je crop top tak, ako ho nepoznáme – ako vrchný diel plaviek. Kúsok je to skutočne nápaditý a pohodlný. Pre niekoho možno trošku viac športový a veselý, to mu ale pridáva na variabilite. Pri vode ho môžete ľahko skominovať napríklad s klasickými jeansovými šortkami a tak sa stane plavkový vrchný diel plnohodnotným kúskom vášho letného outfitu.

Vrchný farebný diel plaviek Tommy Hilfiger| Spodný farebný diel plaviek Tommy Hilfiger

Zdroj foto: http://andyou.cz, pinterest.com