3 tipy na nápadité valentínske darčeky pre ňu

Kedy naposledy ste prekvapili vašu partnerku? Z dnešnej uponáhlanej doby sa prekvapenia a vzácne momenty akosi vytrácajú. Pripravte pre vašu partnerku kúzelný deň, na ktorý tak skoro nezabudne. Prinášame vám 3 tipy, ako ju na sviatok sv. Valentína zaručene potešíte.

1.Netradičný zážitok

Milujete adrenalín a skutočne túto vášeň zdieľate aj so svojou partnerkou? Prekvapte ju výnimočným zážitkom, po ktorom už dlho sníva. A ak výber zostal na vás, zvážte napríklad romantický let balónom, potápanie v exotike alebo spoločný zoskok na bungee lane.

2. Romantický víkend

Zabudnite na okolitý svet a strávte spolu romantický víkend. Vyberte sa do opery, na koncert do filharmónie alebo si doprajte vždy príjemný wellness. Romantický víkend však vo dvojici strávite aj na zasnežených horách – lyžovačka, sauna a výborná večera ju dokážu rovnako príjemne potešiť.

3. Párové parfémy

Ak sa chcete tento rok pri výbere darčekov vyhnúť každoročnej klasike v podobe kytice a bonboniéry, je čas poobzerať sa po nápaditejšej alternatíve. Potešte svoju polovičku na sviatok zamilovaných párovým parfémom na podobnom vonnom základe alebo unisex parfémom, ktorý spojí dvojicu v páre spoločnou vôňou.

Párové parfémy predstavila aj obľúbená značka Emporio Armani v kolekcii You, ktorá prináša dámsku verziu parfému Because It’s You a pánsku verziu Stronger With You. Pokiaľ však budete hľadať výnimočný parfém pre ňu, vašu partnerku potešia aj parfémy z kolekcie Ariana Grande.

Zdroj foto: notino.sk