Zostaňte v spojení s vašou rodinou a priateľmi: Vytvorte si PF 2022 on-line!

Príchod sviatočného obdobia opäť sprevádzajú pandemické opatrenia a lockdown, ktorý značne komplikuje chvíle strávené s rodinou a priateľmi. Ak chcete aj v tomto období zostať v spojení so svojimi blízkymi, môžete ich potešiť s online PF prianím od www.webnode.sk. Je to jednoduché a jeho tvorbu zvládne každý aj cez mobilný telefón.

V súčasnosti sa odporúča eliminovať množstvo kontaktov s ľuďmi. Ak ste zvyknutý na posielanie vianočných pohľadníc a osobné predávanie darčekov, možno je najvyšší čas zmeniť svoje návyky. Potešiť svojich blízkych môžete aj z pohodlia domova, bez zbytočného rizika. 

Online editor od www.webnode.sk ponúka moderné a rýchle riešenie v podobe šablón, ktoré umožňujú tvorbu a doručenie PF online.  Naviac sa nemusíte strachovať, že sa vaše prianie stratí niekde na pošte, prípadne nebude doručené včas. Webnode ponúka možnosť vytvorenia vlastného PFka s pomocou webovej aplikácie. Jednoducho ho vytvoríte cez pripravené šablóny a rozpošlete svojim známym v priebehu pár minút úplne zadarmo. 

Na stránke www.vytvorte-si-pf.webnode.sk nájdete  návod, ako vaše vlastné PF vytvoriť. Predpripravené šablóny uspokoja aj kreatívcov, ktorí sa chcú odlíšiť. Tí si šablónu môžu od základov prerobiť, použiť vlastné fotografie a obrázky alebo zmeniť farby. Šablóny je možné upraviť tiež na mobilných zariadeniach, takže prianie vytvoríte jednoducho len s pomocou telefónu alebo tabletu. Vaše online PF sa dá doplniť tiež videom, zoznamom predsavzatí alebo napríklad odpočtom času do nového roku. Stačí si vybrať vyhovujúcu šablónu, upraviť ju podľa svojich predstáv a odoslať na e-mail adresáta alebo ho zdieľať na sociálnych sieťach.

Zdroj foto: Webnode