Zodpovedná starostlivosť nielen o vlasy s Paul Mitchell

Čo majú spoločné vlasy a ochrana prírody? Možno viac ako si myslíte.

Americká značka Paul Mitchell, ktorá vyrába profesionálne produkty pre šetrnú starostlivosť o vlasy, totiž nie je lahostajná ani voči prírode a prispieva veľkým dielom k ochrane vodných tokov a pralesov. Svoje obaly ale i produkty tvorí s dôrazom na udržateľnosť, tak aby bolo všetko v súlade s prírodou ale i potrebami, ktoré sú v starostlivosti o vlasy nevyhnutné.

V zložení sa stretáva príroda a funkčnosť, ktorá vlasom dodá presne to čo potrebujú. Paul Mitchell, to všetko dokáže aj bez silikónov a parabénov!

Niekoľko voňavých rád produktov, tak zaujme každého, kto vyhľadáva profesionálnu starostlivosť a zodpovedný prístup, nielen k vlasom ale i budúcnosti našej planéty. Poďte sa s nami bližšie pozrieť na niektoré účinné rady produktov v starostlivosti o vlasy Paul Mitchell.

FOREVER BLOND – blond a platinov blond vlasy


Vyživené, hydratované a dlhodobo krásne svetlé? Sen každej blondínky sa premieta v produktoch Paul Mitchell Forever blonde, kde sa šampón a kondicionér postarajú o hĺbkovú hydratáciu odfarbených vlasov, tým najšetrnejším spôsobom pričom uzavrú vlasovú kutikulu. Rada je obohatená exkluzívnymi KerActive proteínmi a rastlinnými bunkami z bodliakového oleja.

Tip redakcie pre platinové blondínky: Pre ošetrenie, hydratovanie a udržanie platinových vlasov vyskúšajte produkty Paul Mitchell Platinum Blonde. Fialová farba dopomôže vlasy zbavovať neželaných nažltlých odtieňov.

Platinum blonde Paul Mitchell

COLOR PROTECT – farbené vlasy

Modrá, ružová, oranžová či hnedá? Nech je vaša farba vlasov akákoľvek Paul Mitchell Color Protect vám zaistí dlhotrvajúci
lesk ale aj jej výdrž. Farbeným vlasom tak okrem potrebnej hydratácie dodá oslnivý lesk a ochráni ich pred slnkom. Ak chcete
svoju farbu udržať krásnu čo najdlhšie vyskúšajte zaradiť do svojej rutiny Color Protect Treatment, ktorý vlasy dôkladne chráni
pred UVA a UVB žiarením a farba tak zostane dlhšie bez vyblednutia.

BOND RX – chemicky ošetrené a poškodené vlasy

Oslava pre chemicky ošetrené a poškodené vlasy prichádza, a to v podobe Bond RX od Paul Mitchell. Patentovaná technológia sa o vlasy stará bez zbytočného zaťažovania a chráni citlivé väzby vo vlasoch. Vlasy znovu prepojí a obnoví, tak ich pružnosť.

SPRING LOADED- FRIZZ-FIGHTING – kučeravé vlasy


Veľmi šetrná starostlivosť, ktorá kladia dôraz na jemnosť v starostlivosti aby nedráždila kutikulu od prvého kroku starostlivosti až po ten posledný. Nielenže vlasy vyživý ale aj upokojí vlasovú pokožku. Full circle leave-in svojou krémovou textúrou a zložením napomáha potláčať krepatenie vlasov a udržiavať definované kučery.

INVISIBLEWEAR – vlasy bez života a textúry

Doslova vystihujúci názov vlasovej rady dôkladne pripraví vaše vlasy na nedbalé trendy účesy. Vďaka obsahu láskavca sú pramene vlasov zmäkčené a ľahšie ovládateľné. Po zaradení produktov Invisiblewear, tak už odzvonilo mdlým vlasom bez života a textúry.

Invisiblewear Paul Mitchell

INSTANT MOISTURE – suché vlasy

Máte pocit, že sa vaše vlasy doslova túžia napiť? V tom prípade je Instant Moisture jasnou voľbou. Vlasom dodáva potrebnú hydratáciu a starostlivosť pričom ich chráni a napomáha udržiavať stálosť farby. Za pomoci Panthenolu dodáva vlasom plnosť a hydratáciu zvnútra von.

Instant Moisture Paul Mitchell

EXTRA-BODY – jemné, normálne vlasy

Šetrne vlasom pridáva objem a potrebnú plnosť či lesk. Objem a regeneráciu poškodeným či namáhaným vlasom pridáva Panthenol. Po použití Extra-body bude o vaše vlasy unikátne postarané a samé budú nádherne žiariť oslnivým leskom a hebkosťou.

SUPER STRONG – poškodené vlasy

Cesta zo začarovaného kruhu poškodených vlasov v podobe rady Super strong od Paul Mitchell. Jemné, farbostále tenzidy sa o vaše vlasy postarajú tým najšetrnejším spôsobom, zároveň o ne bude postarané priamo v miestach poškodenia. Vlasy i pokožka budú po umytí a správnej starostlivosti tak viditeľne krajšie.

Super Strong Paul Mitchell

PAUL MITCHELL CLEAN BEAUTY – prírodná starostlivosť o vlasy

Unikátne spojenie prírody a profesionálnej starostlivosti vo viacerých produktových radách so záväzkom o udržateľnosť. Pokiaľ hľadaté tu najprirodzenejšie a zároveň najčistejšiu cestu v rámci starostlivosti o vlasy, zvolíte správne, ak siahnete po produktoch Clean Beauty. Správnu starostlivosť si tu vyberie každí či už má záujem o bežnú každodennú starostlivosť, hydratáciu, obnovu a regeneráciu či dokonca starostlivosť o pokožku hlavy. No a to najlepšie? Obľúbené prírodné produkty môžete doplniť o stylingové doplnky, ktoré vám budú asistovať pri dychberúcich účesoch. Všetky produkty, filozofiu a množstvo ďalších informácii a rád nájdete na stránke paulmitchell.cz, kde sa starostlivosť o vlasy dá aj zakúpiť.

Zdroj foto a informácií: Paul Mitchell, paulmitchell.cz, sociálne siete Paul Mitchell