Zlaté lodičky – sú túto sezónu v móde? S čím ich kombinovať, aby ste vyzerali úžasne?

Odvážnym ľuďom praje šťastie a ženám odvážnym v móde sa dostáva obdiv. Obliekať sa originálne znamená mať značnú odvahu, ktorá sa vám vráti v podobe štýlu a jedinečného vzhľadu. Medzi originálne kúsky patria zlaté lodičky. Sú túto sezónu zlatisté lodičky v móde a dajú sa dobre zladiť s oblečením?

Zlaté lodičky pre eleganciu, noblesu a obdiv

Zlatá farba sa nám v mysli viaže hlavne s bohatstvom a luxusom. Kúpou zlatých topánok prinesiete do svojho šatníka unikátnosť a noblesu. Po obutí zlatých lodičiek získate obdiv svojho okolia. Nemusíte sa obávať toho, že zlaté lodičky zostanú stáť vo vašom šatníku bez povšimnutia. Nie sú to topánky určené len na spoločenské udalosti. Dajú sa nosiť do mesta a v decentnejšom dizajne aj do práce. Tak ako všetky farby, aj zlatá má rôzne odtiene a je ju možné ozvláštniť ozdobami. Zlatá farba môže byť jasne žltá, tmavšia alebo sa lesknúť odtieňmi hnedej. V závislosti od sezóny a konkrétneho štýlu sa dopĺňa s inými farebnými akcentmi na dosiahnutie žiadanej estetickej účinnosti.

Prečo sú zlaté lodičky dobrou voľbou pre každú ženu? V zlatých lodičkách budete vyzerať sofistikovane a dodajú vám vzhľad divy. Ide o topánky, ktoré sa nestratia v dave a v dave sa s nimi nestratíte ani vy. So zlatými lodičkami zažiarite na večierku, budete vyzerať elegantne na oslave a užijete si obdivné pohľady na káve s priateľkami. Zlaté topánky sú vizuálne veľmi prívetivé aj pre vaše nohy. V kombinácii s kratšou sukňou alebo šatami opticky predĺžia siluetu postavy. S opálenou pokožkou vytvoria dojem, že ste bohyňou módy.

Aké zlaté lodičky sú v súčasnosti trendové 

V zlatom prevedení vyzerajú skvele nielen lodičky, ale tiež sandále, tenisky, mokasíny alebo čižmičky. Avšak práve zlaté lodičky sú medzi všetkými modelmi topánok na výslní. Strih lodičiek a zlatá farba k sebe skrátka patria. Najbežnejším typom zlatých lodičiek sú jednoduché lodičky s jemným odleskom a úzkym opätkom. Ide o primárnu voľbu veľa žien z dôvodu dobrej kombinovateľnosti s rôznymi šatami.

Veľmi lesklé lodičky sú viac výrazné a treba k nim doplniť decentnejšie oblečenie. Avšak na party sa môžete vyblázniť a k trblietavým lodičkám doplniť aj odvážnejšie outfity. Vrcholom luxusného vzhľadu sú zlaté lodičky s kamienkami, odkrytou pätou a pásikom. Vyzerajú ako prsteň posiaty diamantmi, ktoré milujú  ženy každého veku. U všetkých uvedených typoch lodičiek zvážte výšku opätku. Vysoké ihličky zvýšia efekt zlatej farby, širšie a nižšie pôsobia viac formálne. Zlaté lodičky nie sú bežným sortimentom v každej obuvi. Našim tipom sú predajne CCC, v ktorých nájdete rôzne modely týchto lodičiek. Výhodou je možnosť výberu a rezervácie topánok online v internetovom obchode CCC.

Úžasné módne kombinácie so zlatými lodičkami

Prestavíme si tri outfity, ktoré so zlatými lodičkami vytvárajú žiadaný wau efekt. Prvou kombináciou sú elegantné šaty a lodičky na vysokom opätku so žiarivým odleskom. Keďže sú zlaté topánky šperkom, s doplnkami to nepreháňajte. K zlatým lodičkám sa najviac hodia červené šaty, kráľovsky modré, krémové a čierne, ktoré spolu so zlatými topánkami vyzerajú skutočne luxusne. Nezabudnite na listovú kabelku v menšej veľkosti a v zlatej farbe.

Druhou našou inšpiráciou je outfit na party. Na večierku budete za hviezdu vďaka voľným bielym nohaviciam so širokým opaskom, ku ktorému dolaďte zlatý top. Celý look doklepnite do dokonalosti s extra vysokými lodičkami s kamienkami. Do tretice všetko dobré v podobe outfitu do mesta. Oblečte si slim džínsy v dĺžke nad členky v tmavej farbe, bielu košeľu, ktorú si uviažete na uzol v páse a zlaté lodičky s pásikom okolo členku.

Zdroj foto: CCC