Zlaďte si domov s Veľkou nocou

Plánujete na Veľkú noc vyzdobiť váš domov v duchu sviatkov jari, ale neviete si rady, ako všetko zladiť? Veľkonočné farby a témy sa môžu odrážať nielen v drobných dekoráciách, ale aj v bytovom textile ako je obrus, prestieranie, vankúšiky na gauč, závesy alebo napríklad aj posteľná bielizeň. Ako to ale skombinovať, aby to bolo vkusné, pekné a malo to hlavu a pätu? Poradíme vám!

Vhodne zladiť jednotlivé kúsky bytového textilu v pestrom veľkonočnom štýle už nemusí byť oriešok. Na e-shope Goldea nájdete veľký výber látok, z ktorých vám ušijú, na čo si len spomeniete. Stačí si len vybrať veľkonočný dekor látky a rozhodnúť sa, čo všetko si s týmto vzorom chcete dať ušiť. Prajete si z rovnakej látky behúň na stôl, vankúšiky na gauč a napríklad obliečky na detskú postieľku? Prečo nie?! To nie je problém. Česká značka bytového textilu Goldea vám do pár dní ušije z vybranej látky nielen prestieranie, behúň na stôl, dekoračné vankúšiky, rôzne tvary a veľkosti obrusov, ale aj závesy, posteľnú bielizeň, plachty a ďalšie. Pokiaľ sa aj tak stane, že vám z ponúkaných produktov alebo rozmerov žiadny nevyhovuje, tak nevešajte hlavu – Goldea ponúka aj šitie na mieru podľa vašich konkrétnych potrieb. Viac informácií na www.goldea.sk

Tipy na látky na Veľkú noc

Bavlnené plátno s veľkonočným vzorom kuriatok v škrupinkách – ide o vysoko kvalitnú a hladkú 100 % bavlnu, s vysokou gramážou, príjemnou na dotyk s kvalitnou a stálofarebnou potlačou. 

Bavlnené plátno so vzorom farebných lúčnych kvetov na podkladovej bielej farbe. Plátno je vyrobené z vysoko kvalitnej a hladkej 100 % bavlny s vysokou gramážou. 

Dekoračná látka v sýto žltej farbe alebo zelenej farbe. Je vyrobená z pevnej dekoračnej látky LONETA (55% bavlna a 45% polyester) s vysokou gramážou. 

A čo všetko si môžete nechať ušiť alebo kúpiť?

Veľkonočný bavlnený návlek na vankúš…

.. alebo  veľkonočné prestieranie na stôl, veľkonočný bavlnený obrus či behúň na stôl:

Problémom nie je ani tiež veľkonočný bavlnený záves, veľkonočná bavlnená napínacia plachta alebo rovno krásne obliečky na periny. Viac nájdete na: https://www.goldea.sk/velkonocne-kolekcie.

Zdroj foto: Goldea