Zásnubný prsteň – diamant alebo zafír?

Plánujete požiadať svoju polovičku o ruku, no neviete si vybrať medzi jedinečnými drahokamami? Poďte sa s nami pozrieť na nádherné zafíry a diamanty, ktoré okúzlia nielen svojou krásou, ale aj vlastnosťami, ktoré môžu ešte viac podporiť vašu lásku.

Láska a jej nekonečnosť

Už starovekí Rimania obdarovávali svoje snúbenice prsteňmi, ktoré ako kruh symbolizovali večnosť. Avšak ešte pred rímskou tradícou so snubnými prsteňmi si lásku pomocou nekonečného kruhu z tŕstia prejavovali aj Egypťania. Ako však snubný prsteň vybrať tak aby vašej polovičke nielen dokonale sedel, ale aj pripomínal vašu lásku a pomáhal jej? Nahliadnime na vlastnosti a jedinočnoť kameňov v elegantnom spracovaní od SAVICKI.

Súdržnosť a previazanosť v podobe diamantu

Nádherne leštený kameň nám svojim čírim svetlom pomáha vnášať do vzťahov priehľadnosť a previazanosť, ale aj súdržnosť čo tento drahokam len umocňuje ako dokonalú voľbu na prejavenie nekonečnej lásky našej polovičke. Okrem krásy je zaužívané, že diamant odzrkadluje aj bohatstvo či dobre zaisteného partnera, čo napokon vašej partnerke môže imponovať a vyvolávať v nej pocit istoty. V poslednej dobe sa začína vytrácať trend darovania zásnubného prsteňa úmerne veľkého platu a tak sa už bez obáv môžete nechať unášať len krásnymi prsteňmi a dať na intuíciu pri výbere toho správneho pre vašu partnerku. Pri výbere na SAVICKI vás určite očarí luxusný dizajn či tvar brúsenia a rôžne kombinácie zásnubných prsteňov.

Láska a nepoškvrnenosť v podobe zafíru

Ak by ste chceli svojej polovičke zásnubným prsteňom SAVICKI prejaviť nie len svoju lásku, ale aj uznať jej múdrosť či vniesť do jej života viac pokoja určite siahnite po zafíre, ktorý je kameňom múdrosti. Modrým zafírom, ktorý je tradične spájaný s láskou a nepoškvrnenosťou podtrhnete svoju lásku k vašej partnerke. Okrem lásky do vzťahu môže tento drahokam priniesť aj ľahšie sebavyjadrenie a pravdu, vďaka čomu by ste sa nemali trápiť pre nezhody. Prsteň obohatený o zafír zdobí aj prst vojvodkyne Kate Middleton, vďaka čomu sa v ňom každá žena môže cítiť kraľovsky a jedinečne.

Večnosť v dvoch kruhoch

Či už len rokmi zaužívaná tradícia prejavu lásky a oddanosti jeden druhému alebo pripomienka lásky a partnera, snubné prstene symbolizujúce večnosť nie sú len šperkom. Všetky sú jedinečné a ich prevedení je nespočet rovnako ako lásky. Nechajte sa tak uniesť v širokou ponukou skvostných snubných prsteňov SAVICKI, ktoré budú symbolizovať medzi vami večnú lásku a pohladia vás vždy, keď na ne upriete zrak. Je len na vás či si vyberiete nadčasové hladké snubné obrúčky alebo zvolíte elegantnú variantu aj s kameňmi.