Zahoďte za hlavu všetky starosti a nechajte sa hýčkať kolekciou De-Stress od Spa Ceylon

Každý z nás z času na čas pociťuje úzkosť a napätie. Najmä v posledných mesiacoch dostáva naša psychika zabrať, pretože sme skúšaní ťažkou dobou. Preto je dôležité vedieť na niekoľko minút zahodiť všetky starosti za hlavu, dopriať si absolútny pokoj a načerpať novú energiu. Len máločo je tak účinné, ako starostlivosť o telo aj myseľ v podobe domáceho SPA. Kolekcia De-Stress od Spa Ceylon vám pomôže očistiť nielen telo, ale aj myšlienky, aby ste znovu nadobudli stratenú harmóniu.

Celý proces očisty sa začína v sprche. Horúci kúpeľ nadobudne s použitím sprchového gélu De-Stress nový rozmer. Čistiaca substancia aj celý rad produktov De-Stress obsahuje množstvo ingrediencií, ktoré vás svojou vôňou uvoľnia a upokoja. Silné ajurvédske bylinky, esenciálne oleje a kadidlo vás zrelaxujú, osviežujúca mandarinka a gáfrová limetka pohladia vaše zmysly. Santalové drevo pomôže organizmu navrátiť prirodzenú harmóniu a rovnováhu čakier. Aloe vera schladí telo aj myšlienky, panenský kokos, med a olivy sa postarajú o jemné vyčistenie a vyživenie pokožky.

Po kúpeli rozmaznajte svoju pokožku aj dušu harmonizujúcou hmlou v spreji De-Stress. Vďaka obsahu prírodného hamamela virgínskeho ju schladí a zlepšuje aj jej celkové zdravie. Ak túžite po nerušenom a dlhom spánku, ktorý je pre nás v stresovom období taký dôležitý, použiť ju môžete aj na vankúš a posteľnú bielizeň.

Už v starovekom Egypte ľudia vedeli, akú silu má ľudský dotyk a koľko regeneračných a liečivých účinkov má masáž. Doprajte ju svojmu vyčerpanému organizmu aj vy pomocou upokojujúceho telového masážneho séra De-Stress. Sérum obsahuje pšeničné klíčky a prírodné vitamíny hýčkajúce vašu pokožku, ktoré zjednocujú jej odtieň a omladzujú ju. Antioxidačný panenský kokos, sója a aloe vera zjemnia drsné miesta, mandle a ryžové otruby zasa naštartujú vaše zdravie. Použiť môžete aj telový elixír De-Stress, ktorý sa vstrebe sám a nie je potrebné ho po pôsobení umyť.

Ďalším krokom na ceste k pokojnej mysli je balzam na zmiernenie stresu De-Stress. Aplikujte na miesta, na ktorých budete upokojujúce vône cítiť najlepšie – na spánky, za uši, na zadnú časť krku a na vnútornú stranu zápästia. Spa Ceylon má v ponuke aj malé praktické balenie balzamu vo forme roll-onu, ktoré si so sebou môžete nosiť pohodlne v kabelke a použiť, keď ho budete najviac potrebovať. Balzam sa po nanesení jemne vdychuje a napomáha utíšiť rozbúrené myšlienky. Kedykoľvek sa tak v mysli vďaka omamným vôňam kadidla, esenciálnych olejov a byliniek budete môcť ocitnúť na pokojnom pobreží Srí Lanky.

Ak chcete dopriať pokoj a relax niekomu zo svojich blízkych, alebo by ste mali radi všetky produkty pokope, rad De-Stress je možné zakúpiť aj v darčekových baleniach.

Zdroj foto: Spa Ceylon