Yves Saint Laurent – Keď sa luxus snúbi s trendmi

Yves Saint Laurent – značka, ktorá odštartovala módnu revolúciu v roku 1961. Odvtedy dizajnér a jeho značka šokovali verejnosť niekoľkokrát. Ale nakoniec, všetky tieto škandálne módne prehliadky a kampane skončili ako ukazovatelia najnovších módnych trendov, zdrojmi inšpirácie a dnes sú už ikonické!

V roku 2018 YSL Beauty prichádza s nevídaným spojením luxusu a najnovších streetstyle trendov. A táto kombinácia produktov najvyššej kvality a sviežich trendov nás jednoducho baví!

OBĽÚBILI SME SI

Touche Éclat Blur Face Primer Colour Corrector Blue

Prvý rozjasňujúci podklad pod make-up od YSL, ktorý využíva pokročilú blur technológiu na vytvorenie ideálneho optického zjadnotenia nás dostal! Pleť sa zdá skutočne rozjasnenejšia, je však aj hladšia a jemnejšia.

Rouge Pur Couture The Mats Lipstick

Rúž novej generácie od Yves Saint Laurent bol inšpirovaný ikonickou farebnou paletou pána Saint Laurenta: červenou, fuchsiovou a oranžovou. Práve tieto farby sa perfektne odzkradlujú v kolekcii couture rúžov, z ktorých si vyberie naozaj každý!

Tatouage Couture Liquid Lipstick

Drží, je cool a módne matný! YSL Tatouage Couture Matte Stain je tekutý rúž s ultra-luxe formulou vyrobenou pre rebelské pery! Nové rúže im dodajú intenzívnu farbu, ktorá na perách vydrží, ale keď ju máte, akoby ani nebola.

Novinky od YSL kúpite na www.marionnaud.sk alebo v parfumériách Marionnaud.