Waterdrop: Sila a vitamíny v kocke. Doslova.

Energia, vitamíny a skvelá chuť! Taký je úplne prvý mikrodrink v skratke. Poskytne vám dôležité vitamíny a antioxidanty a pomôže vám dodžiavať pravidelný pitný režim. Kedykoľvek, kdekoľvek a udržateľne.

Čo je to mikrodrink?

Mikrodrink Waterdrop má podobu malej kocky. Stačí ju vhodiť do ľubovolného množstva vody (300 – 1000 ml), kde sa rozpustí a vytvorí nápoj plný cenných vitamínov a antioxidantov. Aj napriek jeho maje veľkosti obsahuje širokú škálu živín a výťažkov zo superfood (napr. baobab, acai, acerola, zázvor, moringa a ďalších).

Príchute, ktoré vám dodajú to, čo práve potrebuje

Koncept príchutí Waterdrop je založený nielen na chutných ovocných príchutiach bez cukru, ale aj na podpore tam, kde to práve potrebujete. Na výber máte napríklad z podpory imunity, sústredenia, koncentrácie, či uvolnenia.

Náš tip

Vyskúšajte aj novinku Clean, ktorú Waterdrop predstavil práve v týchto dňoch. Novinka prispieva k zlepšeniu trávenia, obsahuje antioxidanty a je bohatá na vitamíny B, A, K, E and C.

A „ako to celé začalo“? Myšlienka z oblakov.

Sedel v lietadle a mieril do mesta, kde mal absolvovať kolečko schôdzok. Aj keď bol neustále na cestách, bol odhodlaný zostať v dobrej kondícií. Martin D. Murray, zakladateľ Waterdropu, už vtedy túžil nájsť v ponuke na palube lietadla drink, ktorý by nebol plný cukru alebo umelých látok. Často zostával iba pri poháry vody.

S myšlienkou, prečo zatiaľ nikto neprišiel s produktom, ktorý by bol zdravý a zároveň rozmanitý, a ktorý by si mohol pohodlne pribaliť so sebou na cesty, mu v mysli začal klíčiť nápad.

A táto myšlienka dala do pohybu veľkolepú ideu.

Mikrodrink – iba tie najlepšie ingrediencie spojené v jednej malej kocke – jednoduché na prevoz a vyžadujúce iba pohár vody. 

Martin dal výpoveď v práci, zohnal investorov a venoval všetok svoj čas a zdroje do rozvoja svojho nápadu. Inšpirácia, ktorá tak prišla z oblakov, úspešne pristála na pevnej zemi a stala sa víziou pre tých, ktorí chcú žiť v kondícií, nie je im lahostajné životné prostredie a chcú niečo urobiť nie len pre svoje telo, ale i sami pre seba.

A presne to je Waterdrop, mikrodrink z oblakov!

Waterdrop na Slovensku kúpite exkluzívne v parfumériách Fann.

Zdroj: Waterdrop, woman.sk