Vyzerajte po skončení zimy mladistvo a sviežo

Dlhá zima zanechala následky na nás všetkých. Nemožnosť športovať, nemožnosť cestovať a viac času stráveného v interiéri svojej domácnosti sa na väčšine žien podpísalo. Viaceré si dokonca aj priznávajú, že práve počas tohto obdobia veľmi zleniveli. Ak chcete vyzerať mladistvo a sviežo aj teraz po skončení zimy, skúste sa držať týchto rád.

Nové vlasy

Počas zimy boli vlasy schovávané pod čapicami a pod hrubými XXL šálmi. Veľké výkyvy teplôt medzi exteriérom a interiérom na ne nechali následky a určite ste si aj vy všimli, že vlasy sú teraz extrémne suché a končeky sú polámané.

Ak chcete vyzerať po skončení zimy mladistvo a sviežo, zamerajte sa na vlasy. Nezabúdajte na podstrihnutie končekov, ale pokojne môžete skúsiť aj nový účes. Ak čítate bulvár, určite ste si všimli, že viaceré celebrity si práve v tomto období zmenili účes.

Nové šperky

Ak chcete vyzerať mladistvo a sviežo, odporúčame vám kúpiť si nové šperky. Ak nosíte moderné zlaté šperky, nebojte sa investovať práve do nich. Určite oceníte vo svojej šperkovnici nové zlaté náušnice, pekné zlaté náramky, či napríklad štýlové zlaté prívesky. Nové šperky vám pomôžu vyzerať mladistvejšie, sviežejšie. Treba ich však správne kombinovať k oblečeniu.

Svieža pleť na tvári

Mladistvý a svieži vzhľad môžete dosiahnuť aj zvýšenou starostlivosťou o pleť na tvári. Doprajte si výživné masky, nezabúdajte na hydratáciu a hlavne čistite si pleť kvalitným odličovacím prípravkom. Po zime je pleť na tvári vysušená a môžu sa objaviť aj hnisajúce vyrážky. Vyrážky nevytláčajte nasilu, mohli by sa vám rozniesť po celej tvári.

Ak chcete vyzerať po zime sviežo a mladistvo, okrem predchádzajúcich rád vám odporúčame vyťahovať zo šatníka farebnejšie oblečenie, voliť skôr jemný neutrálny make-up, zvýrazňovať líčka lícenkou a správne kombinovať farby oblečenia.

Zdroj foto:  PicMy  / Shutterstock.com