Unikátna chuť rumu v spojení so známym bylinným likérom Fernet Stock

Jedna z najpredávanejších značiek destilátov na Slovensku prichádza s unikátnou novinkou Barrel Edition, v ktorej Fernet Stock spája osobitnosť bylinného macerátu s jemným blendom prémiového rumu. Barrel Edition tak prináša kombináciu, ktorá sa na našom trhu chýbala. 

 Dokonale vyladená chuť vzniká vyváženým pomerom výrazného bylinného macerátu zo 14 byliniek a blendu 4 vyzretých rumov. Jemne sladkasté trstinové rumy z Nikaraguy, Dominikánskej republiky, Barbadosu a Jamajky prinášajú chuť vanilky, sušeného ovocia a orieškov. Prémiová kvalita a viac než deväťdesiatročná tradícia značky sú pevným pilierom, na ktorom táto novinka vznikla. Chuť, ktorá najlepšie vyniká pri izbovej teplote, osloví ako priaznivcov fernetu a rumu, tak aj tých, čo radi skúšajú niečo nové.

 „Nový Fernet Stock Barrel Edition je inšpirovaný využitím Fernet Stock v miešaných drinkoch, kam sa často pridáva horká zložka pre vyváženie chuti. Ide predovšetkým o sladšie rumové kokteily. Vďaka spoločnému dozrievaniu bylinného likéru s takmer rovnakým pomerom blendu vybraných trstinových rumov sa vytvára spojenie ojedinelého charakteru,“ prezrádza Tomáš Hejkal, marketingový riaditeľ spoločnosti STOCK. 

Milovníkov Fernetu určite zaujme aj špeciálny dizajn fľaše s matným efektom, ktorá je tak ideálnym darčekom pre každú príležitosť. Doporučená maloobchodná cena pre 0,7 litrov je 13,99 €.

Zdroj foto: Fernet Stock