3 + 1 tip na výhodné nákupy počas Black Friday

Misia “nakúpiť rozumne a výhodne” zahájená! Aby ste na Black Friday našli tie skutočne výhodné ponuky, prinášame vám 3 + 1 extra tip, ktoré vám pomôžu vybrať darčeky pre maminu, sestru aj kamarátku bez toho, aby ste potrebovali platinovú platobnú kartu. 

Domáce spa s FOREO Luna 3

Objavte čistiaci sonický prístroj LUNA 3 od švédskej spoločnosti FOREO pre seba alebo ako darček. Ide o prvú čistiacu kefku svojho druhu, ktorá je plne ovládaná aplikáciou FOREO a kombinuje ultra jemné, hygienické čistenie pleti spolu s radou špeciálne navrhnutých liftingových masážnych programov, ktoré sú ovládané pomocou mobilnej aplikácie. Tento inovatívny prístroj zbaví pleť nečistôt, upchatých pórov a odumretých pleťových buniek už za jednu minútu, čím udržiava pleť v stálej kondícii.

139 € počas Black Friday, predáva notino.sk

Udržateľné sprchovanie s Foamie 

Značka Foamie prináša do našich kúpeľní skvelú alternatívu najmä ku klasickým sprchovým gélom a šampónom. Ponúka však kompletnú radu tuhých produktov pre starostlivosť o pleť, telo a vlasy. Vyberať je naozaj z čoho, avšak pokiaľ hľadáte ten ideálny darček pod stromček a to za super cenu, odporúčame veľmi univerzálnu sadu do sprchy, ktorá obsahuje syndet do sprchy Kiss Me Argan, cestovné púzdro Travel Buddy a vrecko. 

9,38 € počas Black Friday, predáva notino.sk

Ekologické odličovanie s MakeUp Eraser

Odlíčiť sa kvalitne a s dôrazom aj na tú najcitlivejšiu pokožku je základ. Najobľubenejší udržateľný odličovač na svete MakeUp Eraser to dokáže a čo je najlepšie, iba za pomoci vody. Naozaj odlíči všetok make-up iba vodou, pričom platí, čím vlhší je a čím teplejšia je voda, tým lepšie funguje. Stavte tieto Vianoce na túto prelomovú technológiu, ktorá odličuje ekologicky a bez chémie, nakoľko odličovače fungujú na základe sacieho efektu miliónov mikrovláken. Jeden MakeUp Eraser vám vydrží 3-5 rokov, perie sa v práčke a nahradí až 3 600 odličovacích obrúskov. 

17,34 € počas Black Friday makeuperaser.sk

EXTRA TIP – Satisfyer Pro 2 

Netradičné, ale o to väčšie potešenie prináša tento Black Friday aj značka sexuálnych pomôcok Satisfyer. So zľavou -40% na všetky produkty môžete urobiť radosť na Vianoce kľudne aj sebe. Pokiaľ so Satisfyer eštelen začínate a neviete po čom siahnuť, odporúčame Satisfyer Pro 2. Tento revolučný výrobok sa stal medzinárodným bestsellerom a dnes milióny žien po celom svete žasnú nad stimuláciami a vibráciami pomocou technológie Air Pulse. Vyskúšajte ich aj vy a doprajte si to najkrajšie sviatočné potešenie – od seba sebe. 

35,97 € počas Black Friday na satisfyer.com

Zdroj foto: archív značiek