Tenisky na vzostupe

Milujeme ich celý rok, ale pri prechode z leta do jesene ich máme rady ešte o trochu viac. Tenisky. Pomôžeme vám vybrať tie, ktoré si môžete užívať bez ohľadu na ročné obdobie.

BurberryAlaiaCellbes

Toms Lenox sneakers na foto. Fotil Peter Zádori, modelka – Miška T.

Biele tenisky

Biela je klasika. Tento must-have kúsok pristane každému, hodí sa ku každému štýlu a na takmer každú príležitosť. Vybrali sme pre vás trendy modely od Burberry, Alaia, Cellbes a Toms, ale pochopiteľne, do výberu zahŕňame aj naše all time favourite Converse!

GivenchyGucciJosefinas

Vyšívaná láska

Stále sú IN! Vyšívaný trend je naozaj všade a aj napriek tomu, že už sa niekoľko sezón nosí, nie je v ohrození. A my rozumieme prečo. Je pohodlný, ale napriek tomu ženský. Tenisky s kvietkami, muchami alebo s inými trendmi vzormi jednoducho skombinujete so šatami alebo sukňami do romantického looku, ale aj s boyfriend riflami na každý deň.

Sophia WebsterDolce & GabbanaJosefinas

Josefinas sneakers na foto. Fotil – Peter Zádori, modelka – Miška T.

Tenisky ako hlavný bod programu

A aby ste na seba strhli naozaj všetkú pozornosť, sú tu nezvyčajné tenisky. Extravagantnejšie a výraznejšie modely využite ako oporný bod outfitu – napríklad, keď sa vám s outfitom nehce príliš vymýšlať. Jednoducho tenisky skombinujte s basic kúskami. Nebojte sa, zaujmete! Farby, vzory a aplikácie upútajú.