Štýlové kúsky za rozumné ceny pre každú domácnosť?

Letnú atmosféru si môžete užiť s vašou rodinou a priateľmi aj u vás doma. Štýlové doplnky ako na dovolenke, či v hotelovej izbe potešia každého milovníka bytového dizajnu. 

Grilovačka priamo u vás doma

S príchodom prázdnin a letných dovoleniek si určite spájate aj grilovačky, kde sa pri pohodovej atmosfére stretnete s rodinou a priateľmi. S touto jedinečnou soľnou doskou na grilovanie v rozmeroch 20 x 10 cm si poradíte pri príprave vašich pokrmov na grile ale aj v rúre či dokonca varnej doske. Doska vďaka obsahu prírodných minerálov dodá mäsu a zelenine vyváženú a jemnú chuť, ktoré by ste bežným solením nedosiahli. Mäso navyše zostane šťavnaté aj bez použitia tuku a pokrm na doske sa nikdy nepripáli. Ak chcete túto pomôcku používať čo najdlhšie, vyhnite sa umývačke riadu a mikrovlnnej rúre.

Dostupné na https://www.dedoma.sk/Solna-doska-na-grilovanie-20-x-10-cm.html#modal

Pikniková deka v štýlovej taške

Raňajky, obed alebo večera v prírode? Letné mesiace sú ideálnym časom pre piknik pod holým nebom. Pikniková deka s potlačou a taškou v tvare citrónu je ideálnym spoločníkom, všade tam, kde chcete relaxovať. Materiál odolný voči vlhu vám dá možnosť deku bezpečne rozložiť aj na mokrej tráve. Vďaka rozmerom 120 x 160 cm sa nemusíte báť toho, že by vám na deke bolo tesno a v prípade že ju zašpiníte, môžete ju prať v práčke 30 °C. 

Dostupné na https://www.dedoma.sk/Piknikova-deka-s-taskou-CITRON-120-x-160-cm.html 

Kúpeľná ako v hotelovej izbe

Kvôli štýlovému a osviežujúcemu kúpeľu či sprche už nemusíte platiť hotelové izby. Trendy sprchový kút či umývadlo dnes vytvoríte aj bez použitia nerezovej oceli a leštenej žuly. Skvelou voľbou, ktorá oživí každú domácnosť sú batérie GROHE Essence v prevedení Brushed Cool Sunrise, ktoré zaujmú svojou zlatou farebnosťou. 

Dostupné na www.grohe.sk

Chuť vody, ktorú si zamilujete

Akú vodu máte radi? Perlivú, neperlivú alebo skôr jemne perlivú? Keď sa elegantný a nadčasový dizajn stretne so sofistikovaným a dômyselným systémom, tak vznikne páková batéria GROHE Blue Prue Minta. Vďaka tejto novinky vo vašej kuchyni získate denný prísun také lahodne filtrovanej vody priamo z vodovodného kohútika, bez potreby kupovať si zásoby balenej vody. Bonusom je šikovná vyťahovacia sprchová hlavica poskytujúca väčšiu flexibilitu pri oplachovaní drezu alebo príprave vašich pokrmov.

Dostupné na: www.grohe.sk

Zdroj foto: Dedoma, Grohe