Slovenská značka Organic Oasis Lab vyhrala prestížne svetové ocenenie The Beauty Shortlist Wellbeing Awards

Slovenská značka Organic Oasis Lab vyhrala so svojim prémiovým  výživovým doplnkom Microbiome Therapy prestížne svetové ocenenie The Beauty Shortlist Wellbeing Awards 2024, v kategórii Best Product for Microbiome Health (najlepší produkt pre črevný mikrobióm), čím sa zaradila medzi svetovú špičku.

Beauty Shortlist Awards

The Beauty Shortlist Awards je prestížna svetová súťaž, ktorú v roku 2012 založila novinárka a zástankyňa ekologického životného štýlu Fiona Klonarides. Ide o  vysoko rešpektovanú transparentnú súťaž, ktorá je nezávislá od akýchkoľvek sponzorov a reklám. Ocenenia udeľuje každý rok nezávislá medzinárodná porota, ktorá pôsobí na 4 kontinentoch: Európy, Spojeného kráľovstva, Ameriky a Austrálie. Ocenenie je často odrazovým mostíkom nielen pre uvedenie nových produktov známych značiek, ale tiež slúži ako štartovacia čiara pre menšie, avšak rovnako kvalitné značky z rôznych kútov sveta. 

Microbiome Therapy

Microbiome Therapy obsahuje 14 cielených živých probiotických kmeňov, vrátane prebiotík a fermentovaného prášku FIBRIOTICS™  z 36 druhov ovocia a zeleniny na podporu trávenia, imunity a proti alergiám. 

Ide o 5 vrstvové mikroenkapsulované probiotické kmene, ktoré sú vyrobené patentovanou technológiou VPRO, ktorá chráni probiotiká pred vonkajšími vplyvmi ako sú kyslík, voda, žalúdočné kyseliny a enzýmy a  je zárukou toho, že sa probiotiká dostanú v neporušenej forme až do čriev. Ich účinky sú preukázané klinickými štúdiami. Jedna denná dávka obsahuje až 40 miliárd KTJ (kolónie tvoriace jednotky).

Microbiome Therapy vyvíja a vyrába slovenská rodinná firma, Organic Oasis SK s.r.o.,  na čele so zakladateľkou značky Ing. Lenkou Šoltýsovou.

Zdroj foto: Organic Oasis